Zderzenie osobówki ze skuterem

0
2873

Jedna osoba została ranna w zderzeniu samochodu osobowego ze skuterem. Droga jest zablokowana. Policja kieruje na objazdy.

 

Tuż przed godziną 10. w piątek 5 listopada na drodze wojewódzkiej 361 w miejscowości Mroczkowice doszło do zderzenia samochodu osobowego ze skuterem. W jego wyniku jedna kierujący skuterem został ranny. Wynika z wstępnych informacji, jakie udało nam się uzyskać od policji.

Na miejscu pracują strażacy (OSP Krobica Orłowice, JRG Lwówek Śląski), zespół ratownictwa medycznego oraz policja, która bada okoliczności zdarzenia.

Na chwilę obecną droga jest zablokowana. Policja kieruje na objazdy.

Aktualizacja

Z ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia wynika, iż kierująca samochodem osobowym 23- letnia kobieta wyjeżdżając z posesji nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo poruszającemu się skuterowi 44- letniemu mężczyźnie, który jechał z pasażerem. W wyniku zdarzenia dwie osoby podróżujące skuterem trafiły do szpitala.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi wyjaśnia sierż. Olga Łukaszewicz z lwóweckiej policji, która dodaje, iż zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here