Zderzenie osobówki z ciężarówką. Jedna osoba poszkodowana

5
2628
Wypadek na dw 361 Mroczkowice 1
zdjęcia nadesłane przez czytelników

Jedna osoba została poszkodowana w zderzeniu samochodu osobowego z ciężarowym. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia lwówecka policja.

 

 

Tuż przed godziną 15. Na drodze wojewódzkiej 361 w Mroczkowicach doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym, w wyniku którego jedna osoba – kierowca Volkswagena Passata doznał obrażeń.

Na miejsce natychmiast dysponowano zastępy strażaków z JRG PSP w Lwówku Śląskim, OSP w Mirsku i OSP Krobica- Orłowice, a także zespół ratownictwa medycznego i patrol lwóweckiej policji, która wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Z wstępnych ustaleń policji wynika, iż kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Passat 47- letni mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego jadąc od strony Mirska w miejscowości Mroczkowice chcąc skręcić w lewo wymusił pierwszeństwo na jadącym prawidłowo pojazdem marki DAF, 35- letnim mieszkańcu powiatu lubańskiego, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów.

Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Kierujący osobówką nie odniósł większych obrażeń, natomiast pasażerka VW trafiła do szpitala, jednak obrażenia jakich doznała nie zagrażają jej życiu.

Aktualizacja: Droga jest już przejezdna.

Wypadek na dw 361 Mroczkowice 1Wypadek na dw 361 MroczkowiceWypadek na dw 361 Mroczkowice


Wypadek na dw 361 MroczkowiceWypadek na dw 361 MroczkowiceWypadek na dw 361 MroczkowiceWypadek na dw 361 Mroczkowice

fot. Straż Pożarna Lwówek Śląski

5 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here