Zderzenie dwóch motocykli

1
2944
fot.: eLuban.pl

W wyniku zderzenia się dwóch motocykli poszkodowane zostały podróżujące nimi trzy osoby. Na miejsce zdarzenia udają się służby.

 

 

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w środowy wieczór po godzinie 19. we Włosieniu w powiecie lubańskim. Z wstępnych informacji od czytelników wynika, iż doszło tam do zderzenia się dwóch motocykli. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały trzy podróżujące nimi osoby.

Do zderzenia doszło w miejscu gdzie schodzi się kilka dróg i gdzie teoretycznie nie powinno dojść do zderzenia, bo w tym miejscu na drodze jest najwięcej miejsca, a kierowcy jednośladów jechali z naprzeciwka główną drogą. Niestety na mostku znajdującym się na skrzyżowaniu, na łuku drogi simson i ścigacz zderzyły się. Nieoficjalnie mówi się, że kierowca ścigacza mógł ściąć zakręt. Jednak ostateczną wersję zderzeń ustalają pracujący na miejscu policyjni technicy. – podał portal eLuban.pl

Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek, bowiem kierowca simsona doznał poważnych obrażeń jednej z kończyn. W zdarzeniu udział brały trzy osoby, dwie z nich ostatecznie trafiły do szpitala.

fot.: eLuban.pl

fot.: eLuban.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here