Zdawalność matury 2022

3
582

Wczoraj poznaliśmy wyniki egzaminu maturalnego. Uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śl. tradycyjnie uzyskali najwyższe wyniki egzaminu maturalnego w powiecie.

 

  • POWIAT BOLESŁAWIECKI – 82%
  • POWIAT KARKONOSKI – 52%
  • JELENIA GÓRA – 76 %
  • POWIAT LWÓWECKI – 61%

www.oke.wroc.pl/aktualnosci/egzamin-maturalny-201

Liceum i Technikum w Lwówku Śląskim:

KOLEJNY RAZ NAJLEPSI W POWIECIE

Wczoraj poznaliśmy wyniki egzaminu maturalnego. Uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śl. tradycyjnie uzyskali najwyższe wyniki egzaminu maturalnego w powiecie, które są również wyższe niż średnie województwa dolnośląskiego i kraju. Zdawalność matury w lwóweckim Liceum Ogólnokształcącym wyniosła 94%, tymczasem w województwie 82%. W lwóweckim Technikum zdawalność to 86%, a w województwie 63%. Średnia zdawalność w powiecie lwóweckim wyniosła zaledwie 61%. Najlepsi maturzyści:

Eryk Kopeć z klasy humanistycznej LO i Jakub Gluza z Technikum.

Eryk Kopeć z klasy humanistycznej LO i Jakub Gluza z Technikum.

Jesteśmy dumni z naszych maturzystów, gdyż ich wyniki są wyższe niż zdających w ubiegłym roku, szczególnie z przedmiotów rozszerzonych.

Ponieważ okres nauki był trudny, ze względu na okres pandemii i związane z tym faktem częściowe nauczanie zdalne, tym bardziej należą się gratulacje dla uczniów oraz pedagogów za wielki wkład pracy do osiągnięcia celu.

Wszystkim maturzystom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

-/ZSOiZ Lwówek Śl/-

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here