Zatrzymali sprawcę kradzieży sklepowej

1
1393
źródło fot. Policja Lwówek Śląski

Lwóweccy policjanci zostali poinformowani o kradzieży sklepowej. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu, a z nagraniem zapoznano funkcjonariuszy. Bezpośrednio po zdarzeniu mundurowi zatrzymali 28-latka. W trakcie przeszukania odzyskano skradziony przedmiot i ujawniono przy mężczyźnie narkotyki. Teraz dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd.

 

 

Lwóweccy policjanci 29 stycznia br. przed południem otrzymali informację o kradzieży sklepowej na terenie Lwówka Śląskiego, której dokonał młody mężczyzna. Zdarzenie to zarejestrowały kamery monitoringu, a z nagraniem zapoznano funkcjonariuszy, na którym widać było, jak mężczyzna wsiada do pojazdu i odjeżdża. Dzięki czujności lwóweckich dzielnicowych, w trakcie obchodu terenu miasta, mężczyzna został zidentyfikowany i zatrzymany.

Mundurowi dokonali przeszukania pojazdu, w którym znaleźli skradzioną elektryczną szczoteczkę do zębów, a przy 28- latku ujawniono środki odurzające w postaci metamfetaminy. Ponadto mężczyznę przebadano na zawartość narkotyków w organizmie z wynikiem pozytywnym.

Za kradzież, posiadanie środków odurzających oraz kierowanie pod ich wpływem mężczyzna odpowie przed sądem.

sierż. Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śląski

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here