Zaatakował sprzedawczynie w sklepach

3
2741

W jednym sklepie kilkukrotnie uderzył sprzedawczynię pięścią w twarz, w drugim przewrócił i dusił ekspedientkę. Agresora obezwładniono dopiero w trzecim, w którym również próbował zaatakować obsługę.

 

Na chwilę obecną nie wiadomo, co kierowało mężczyzną, który we wtorkowe popołudnie zaatakował pracownice wleńskich sklepów. Z relacji mieszkańców wynika, iż wszedł on do jednego ze sklepów, gdzie uderzył pracownicę w twarz, następnie trafił do drugiego sklepu, gdzie dusił ekspedientkę, po czym wyszedł i udał się do kolejnego ze sklepów. Tam został zatrzymany i obezwładniony.

Na miejsce wezwano policję. sierż. Olga Łukaszewicz, oficer prasowa lwóweckiej policji potwierdza przyjęcie takiego zgłoszenia. Z wstępnych ustaleń mundurowych wynika, iż mężczyzna dopuścił się przemocy w trzech sklepach. Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze, co nim kierowało. – Prowadzone są czynności mające na celu ustalenie przebiegu zdarzenia i motywację mężczyzny – wyjaśniała parę godzin po zdarzeniu pani oficer.

3 KOMENTARZE

    • To długa tradycja tego kraju. Jak byliście u władzy to podpalaliscie budki pod ambasadą rosyjską w ramach prowokacji i pryskaliscie gazem pieprzowym matki z dziećmi.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here