Wyremontują 800 metrów drogi

4
2930

Na chwilę obecną jeszcze nie do końca wiadomo, komu przypisać ten sukces, ale niemal pewne jest, iż za kilka, kilkanaście tygodni kierowcy nie będą urywali kół w samochodach – przynajmniej na tym krótkim odcinku.

 

 

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu rozstrzygnęła przetarg na remont drogi wojewódzkiej nr 364 na odcinku Lwówek Śląski – Bielanka w km 21+200 – 22+000

Jak wskazują drogowcy celem prac jest poprawa stanu technicznego, nośności i zapewnienia mrozoodporności konstrukcji. W ramach prac ma zostać wykonane frezowanie istniejącej nawierzchni bitumicznej na szerokości 6,20 m, głębokość 3 cm, frez do wykorzystania, wykonanie warstwy wiążącej z AC16W KR3 grubości 6 cm wraz z niezbędnym skropieniem, wykonanie warstwy ścieralnej z SMA11 KR3 grubości 4 cm wraz z niezbędnym skropieniem.

W wyznaczonym przez drogowców terminie złożonych zostało sześć ofert, z których najniższa wynosiła 1 068 988,08 a najwyższa 1 439 866,02. W dniu 13 marca DSDiK poinformowało o wyłonieniu wykonawcy, którym została spółka z Jałowca proponująca najniższą cenę za wykonanie zlecenia zgodnie ze specyfikacją.


4 KOMENTARZE

  1. Mieli tam pracownicy DSDiK na Złotoryjskiej do końca miesiąca przy sprzyjających warunkach wyciąć krzaki poczyścić rowy i co do dziś nic nie ruszone pewnie nie mają czasu ważniejsze miejscowości są…

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here