Wypadek w Grudzy. Jeden z kierowców oddalił się z miejsca zdarzenia, drugi trafił do szpitala

6
3451
fot. OSP KSRG Rębiszów

To na razie wstępne informacje. Na miejscu trwają jeszcze działania, w których uczestniczą strażacy, policjanci oraz pogotowie ratunkowe.

 

Kilka minut przed godziną 13. do dyżurnego powiatowego stanowiska kierowania PSP w Lwówku Śląskim wpłynęła informacja o zdarzenia drogowym, do którego doszło w miejscowości Grudza koło Mirska. Na miejsce natychmiast zadysponowano dwa zastępy strażaków z JRG PSP w Lwówku Śląskim oraz OSP KSRG Rębiszów. Do działań udał się także patrol policji i zespół ratownictwa medycznego.

Z wstępnych informacji wynika, iż doszło do zderzenia busa Opel Vivaro z samochodem osobowym. W jego wyniku kierujący busem mężczyzna został ranny i z urazem kręgosłupa trafił do szpitala. Lwówecka policja potwierdza, iż podróżujący osobowym fordem zbiegli z miejsca zdarzenia.

Policjanci po przybyciu na miejsce zdarzenia zastali dwa rozbite pojazdy. Kierowca Opla poinformował, iż jadący z nadmierną prędkością kierowca Forda Kuguar uderzył w niego a następnie tak kierowca, jak i pasażer tego pojazdu zbiegli z miejsca zdarzenia. Z ustaleń policji wynika, iż Ford należy do jednego z mieszkańców naszego powiatu i niewykluczone, że to on prowadził go w chwili zdarzenia. To jednak jest nadal ustalana przez funkcjonariuszy.

fot. OSP KSRG Rębiszów

Najprawdopodobniej to kierowca tego forda doprowadził do zdarzenia.

Na miejscu nadal trwają policyjne czynności i poszukiwanie kierowcy forda.

Aktualizacja

Policjanci po przybyciu na miejsce zdarzenia zastali dwa rozbite pojazdy. Kierujący Oplem mieszkaniec powiatu lwóweckiego poinformował funkcjonariuszy, iż jadący z nadmierną prędkością kierowca Forda Kuguar uderzył w jego auto, a następnie tak on, jak i pasażer tego pojazdu zbiegli z miejsca zdarzenia. Z ustaleń policji wynika, iż Ford należy do jednego z mieszkańców naszego powiatu i niewykluczone, że to on prowadził go w chwili zdarzenia. To jednak jest nadal ustalana przez funkcjonariuszy.

6 KOMENTARZE

  1. Wiadomo czyli ci co zbiegli to typowi bandyci zaraz jak ich ustalą powinni podać dane do wiadomości aby zaraz dzwonić na policję jak się ich zobaczy w pojeździe

  2. Wszyscy wiedzą kto to był i dlaczego uciekł..zawisy robią swoje. Wychował się na tej wiosce i jego wujek zginął w tym miejscu gdzie dzisiejszy wypadek więc szkoda ze w dalszym ciągu jeździ jak idiota.

  3. Hmm no kto by się spodziewał, że to akurat on spowoduje wypadek? Przecież ludzie z tej rodziny są idealni pod każdym wzgledem ( zero problemów z prawem i bezpieczna jazda to ich motto 😉 )nikt z nich nie popełnia błędów, więc jak to jest możliwe? Na pewno był w szoku i dlatego oddalił się…bo przecież niewinni uciekają z miejsca wypadku i nie ponoszą odpowiedzialności za swoje czyny 😉 Zawsze najłatwiej jest oceniać wszystkich dookoła, a swoich błędów nie dostrzegać. Karma bardzo szybko wraca i oby się wszyscy w końcu opamiętali i zaczęli zwracać uwagę przede wszystkim na siebie i martwili się o swoja du*** a nie o czyjąś. Nikt nie jest święty, ale może czas przejrzeć na oczy i zobaczyć jak niektóre osoby z tej rodziny ( najlepszej rzecz jasna) jeżdżą i jak znajdują wine w innych, a nigdy w sobie.. Ps. karma wróciła szybko drogi M. I oby Twoja rodzina przejrzała w końcu na oczy bo i ich dopadnie. I można by się zastanowić nad miejscem, w którym był wypadek i może troszeczkę przemyśleć dlaczego akurat tam … Co ktoś chciał w ten sposób przekazać… Oby teraz nie udało się zatrzeć “śladów” i obyś w odpowiedni sposób odpowiedział za to co zrobiłeś temu poszkodowanemu i innym z lat wcześniejszych ;))

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here