Wypadek w Chmieleniu

4
3350

Cztery osoby dorosłe i dwójka dzieci – to osoby poszkodowane w zdarzeniu drogowym, do którego doszło w sobotnie popołudnie w Chmieleniu.

 

Kolizja, zderzenie, wypadek, te słowa nie obce mieszkańców sołectwa Chmieleń, aczkolwiek w opinii zarządcy drogi (GDDKiA) ta na tyle bezpieczna, iż budowa chodnika nie jest sprawą pilną.

Do kolejnego zdarzenia drogowego na drodze krajowej nr 30 w Chmieleniu doszło w sobotnie popołudnie 27 marca 2021 roku. Po otrzymaniu zgłoszenia dyżurny powiatowego stanowiska kierowania w Lwówku Śląskim na miejsce zadysponował strażaków z JRG w Lwówku Śląskim oraz z OSP KSRG w Lubomierzu i OSP Chmieleń a także zespół ratownictwa medycznego i patrol policji, która będzie wyjaśniać okoliczności zdarzenia.

Z wstępnych informacji od czytelników wynika, iż kierujący vanem najechał na jadący przed nim pojazd.

4 KOMENTARZE

  1. A to ma wspólnego że do zdarzenia doszło przed przejściem dla pieszych i całe szczęście że nikt nie zginął w tej sytuacji.A ten co najechał z tyłu miał przepisy gdzieś…Nadmierna prędkość na “czterdziestce”,brak bezpiecznego odstępu od poprzedzającego pojazdu.

  2. Czy można jaśniej się odnieść, co wspólnego ma brak chodnika w innej części wioski, do tego w/w zdarzenia? W okolicach zdarzenia jest chodnik i fakt przejście dla pieszych, więc nie rozumiem wypowiedzi…?

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here