Wypadek na DK30. Toyotą wjechała pod ciężarówkę

0
2566
zdjęcia: eLuban.pl

Do zderzenia dwóch aut osobowych z ciężarówką doszło dziś około 11. na drodze krajowej nr 30 między Biedrzychowicami a Gryfowem Śląskim. W pewnym momencie w ciężarówkę z naczepą jadącą w stronę Gryfowa Śląskiego uderzyła jadąca z naprzeciwka terenowa toyota.

 

 

Osobówka w pewnym momencie zjechała na przeciwległy pas ruchu i z impetem uderzyła w przód ciężarówki niszcząc lewe przednie koło. W wyniku uderzenia zestaw gwałtownie skręcił w lewo przejechał przydrożny rów i zatrzymał się na ścieżce rowerowej. W międzyczasie zahaczając jeszcze jadącego z naprzeciwka peugeota, który szczęśliwie jedynie otarł się o samochód ciężarowy.

Po zdarzeniu kierująca toyotą miała tłumaczyć uczestnikom zdarzenia, że w pewnym momencie zablokowało się jej koło i dlatego gwałtownie zjechała na przeciwległy pas ruchu.

Trzema autami podróżowały trzy osoby i pies. W wyniku kolizji ucierpiała jedynie kierująca toyotą, do której wezwano zespół ratownictwa medycznego. Z kobietą podróżował również pies, jednak jego los pozostaje nieznany.

 

 

Przed 13. na miejscu wciąż pracowały służby, które oczekiwały na decyzję lekarzy, jak zakwalifikowane zostanie zdarzenie. W tym czasie ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

Na miejscu pracują 2 x JRG PSP Lubań, OSP Olszyna, OSP Gryfów Śląski, policja i ZRM Gryfów Śląski.

-/autor: eLuban.pl/-

zdjęcie nadesłane przez czytelnika – DZIĘKUJEMY!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here