Wrażliwy na krzywdę innych – podziękowania dla sierż. Rafała Kościelnego

4
1738
sierż. Rafał Kościelny Policja Lwówek Śląski

Sierż. Rafał Kościelny z lwóweckiej Komendy zawsze służy radą i wykazuje ogromne zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków. Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Lwówku Śląskim wpłynęło podziękowanie od mieszkanki Lwówka Śląskiego za profesjonalizm, empatie i pomoc, której udzielił policjant.

 

Sierż. Rafał Kościelny, który od 5 lat służy w lwóweckiej policji, a obecnie zajmuje stanowisko ds. wykroczeń wykazał się dużą empatią podczas prowadzenia jednej ze spraw. W podziękowaniu, które wpłynęło na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Lwówku Śląskim kobieta zaznaczyła, iż policjant wykazał się dużą wiedzą prawną oraz w sposób fachowy pomógł rozwiązać problem, jednocześnie dając wsparcie psychiczne.

 

Rafał każdego dnia mocno angażuje się w powierzone mu obowiązki. Na swoim koncie ma również sukcesy takie jak zdobycie I miejsca w konkurencji indywidualnego strzelania dokładnego podczas IX Mistrzostw Strzeleckich Policjantów Dolnego Śląska. Ponadto Rafał jest honorowym dawcą krwi i regularnie uczestniczy w zbiórkach krwi organizowanych przez Krwiodawstwo.

 

-/ autor: st.post. Olga Łukaszewicz KPP Lwówek Śląski/-

Czytaj także:

sierż. Rafał Kościelny najlepszym strzelcem w województwie

4 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here