Wleń: Atak na pracownika obsługi technicznej zespołu Lombard

8
169

Podczas Jarmarku Średniowiecznego we Wleniu mieszkaniec tego miasta zaatakował członka grupy Lombard, która miała być gwiazdą tej imprezy. Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala.

 

Kolejne złe wiadomości napływają z Wlenia. Jak na antenie Muzycznego Radia podaje rzecznik lwóweckiej policji 32-letni mieszkaniec tego miasta podszedł do członka obsługi technicznej zespołu Lombard i po krótkiej wymianie zdań uderzył go.

 

Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala. Napastnikiem zajęła się policja, która ujawniła przy agresorze także narkotyki. Wlenianin trafił do aresztu.

 

Ustaleniem okoliczności tego zajścia ma się zająć policja.

8 KOMENTARZE

  1. biedny czlowiek mam tylko nadzieję zostanie szybko zwolniony do domu,bo areszt tonic dobrego.Debil drwiacy z mlodejciężko pracującej dziewczyny iużywajacy w stosunku do niej slow potocznie uznawanych za obrazliwe dostał i tak zbyt lagodną kare za czyny które zrobił.

    • Popieram w stu procentach komentarz. Ludzie nie wiedzą jak było a najwięcej mają do powiedzenia. Zespół “Lombard” poczuł się za bardzo myślą że są gwiazdami i wszystko im wolno niestety nie wszystko. Należało się i nie ma tu o czym mówić

  2. Nie ma żadnego tłumaczenia dla bandziorów!!!! Najwyższa pora aby Policja zajęła się problemem narkotykowym w naszym regionie. Dawno temu byłam na spotkaniu z Panią Kwaśniewską , która zapytała o problemy narkotykowe a Pani policjant odpowiedziała jej , że takowy nie istnieje.

  3. Operator Lombardu obrażał dziewczyne oskarżonego nagrywał ją w pracy i kazał pokazywać cycki… ciekawe co wy byście zrobili na miejscu chłopaka bo ja bym zrobił to samo…

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here