Wiesz jaka to ulica?

1
809

Jaka to ulica? – pyta jeden z czytelników i dodaje: – Mieszkańcy wiedzą, przyjezdni niekoniecznie. Wprawdzie nazwa ulicy była wypisana na drogowskazie, tyle tylko, iż już dawno wyblakła i jest nieczytelna.

 

 

Przed nowymi władzami Lwówka Śląskiego, tak nowym Burmistrzem, jak i nową Radą Gminy stoi nie lada wyzwanie. Takich perełek, jak ta na zdjęciach jest w gminie bez liku. To lata zaniedbań, braku właściwej kontroli oraz wydatkowania środków nie zawsze tam, gdzie te były najpotrzebniejsze.

Na zdjęciach skrzyżowanie ulicy Jana Pawła II z ulicą Sikorskiego. I jak widać na tym skrzyżowaniu jest drogowskaz, ale taki, jakby go nie było, bo od dawien dawna jest już nieczytelny. Uwagę na to zwrócił do redakcji Lwówekci.info jeden z czytelników.

Co ciekawe, wjeżdżając w ulicę Sikorskiego mamy znak z ograniczeniem prędkości do … no właśnie. Znak stoi tak blisko skrzyżowania i jest tak dobrze ukryty, że dla przeciętnego kierowcy będzie niewidoczny, a co za tym idzie jego usytuowanie w tym miejscu przestaje mieć sens i rację bytu.

Te dwa „drobiazgi”, znajdują się na jednym skrzyżowaniu, a ile podobnych, wydawałoby się drobnych potrzeb zmian jest w gminie? Jak macie taki wskazówki piszcie, przesyłajcie zdjęcia.

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here