Ważne zmiany kadrowe w policji

5
2306

Z końcem lutego z policji ma odejść komendant KPP w Lwówku Śląskim, a już wczoraj z pracą pożegnał się jego kolega, komendant lubańskiej policji, którego obowiązki przejął dotychczasowy szef z Milicza.

 

Kilka dni temu redakcja Lwówecki.info pisała o zmianach na stanowiska Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim. Informację o odejściu insp. Jacka Bandyka potwierdza oficer prasowa lwóweckiej policji. Na razie nie wiadomo jeszcze, kto przejmie jego obowiązki, aczkolwiek nie jest wykluczone, iż czasowo spoczną one na barkach obecnego zastępcy.

Zmiany w policji dotyczą także Lubania. To, o czym mówiło się już od kilku tygodni stało się faktem. Z pracy w lubańskiej policji odszedł dotychczasowy komendant a jego obowiązki przejął dotychczasowy szef milickiej policji.

03 lutego br. Komendant Powiatowy Policji w Lubaniu podinspektor Piotr Pietrykowski pożegnał się z policjantami i pracownikami lubańskiej komendy, w związku z zakończeniem służby w Policji. Rozkazem Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu nadinspektora Dariusza Wesołowskiego, powierzenie obowiązków służbowych na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Lubaniu przypadło młodszemu inspektorowi Markowi Sroczyńskiemu, dotychczasowemu Komendantowi Powiatowemu Policji w Miliczu. – informuje asp. szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń z KPP w Lubaniu.

Czy Waszym zdaniem zmiany wpłyną na lepszą atmosferę w pracy funkcjonariuszy, poprawę bezpieczeństwa mieszkańców, większą wykrywalność przestępstw, czy walkę z dilerami?

5 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here