W wielu miejscach brak prądu

0
1432

Awarie sieci energetycznej w powiecie lwóweckim spowodowane są warunkami pogodowymi – silnie wiejącym wiatrem i wyrządzonymi przez niego szkodami. Powalone drzewa i gałęzie zrywają linie.

 

W chwili obecnej na skutek awarii w sieci energetycznej występują przerwy w dostawie energii elektrycznej w następujących miejscach:

  • Gryfów Śląski, ulice: Wojska Polskiego, Rolna, Rzeczna, Łąkowa, Grodzka Zakątek, Boczna, Zaułek, Młyńska:
  • Lubomierz, ulice: Majowa, Kwiatowa, Rzeczna, Gryfiogórska, Jeleniogórska, Asnyka, Kombatantów, Plac Wolności, Kowalskiego, Plac Kościelny, Ptasia, Targowa, Partyzantów, Kościuszki, Kargula i Pawlaka.
  • Krzewie Wielkie, Wieża, Brzeziniec, Proszówka, Radoniów, Radomiłowice.

Co zrobić, jak zgaśnie światło? Pracownicy Tauron Dystrybucja radzą, aby w pierwszej kolejności sprawdzić bezpieczniki (korki). Następnie sprawdzić, czy jest prąd na klatce lub ulicy. Jeżeli prądu nie ma na klatce schodowej to należy skontaktować się z administratorem lub właścicielem budynku. Natomiast, jeżeli prądu nie ma również w sąsiednich budynkach oraz na ulicy należy jak najszybciej zadzwonić na numer alarmowy Tauron Dystrybucja – 991 i zgłosić awarię. Pod tym numerem telefonu możesz również na bieżąco sprawdzać przewidywany czas usunięcia awarii.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here