W urzędzie skarbowym jest bomba?

0
203

Ewakuowano pracowników urzędu skarbowego w Lwówku Śląskim. Na miejscu pracują wszystkie służby. Sprawdzają pomieszczenia.

 

 

Dziś do Urzędu Skarbowego w Lwówku Śląskim wpłynął mail o ładunku wybuchowym jaki znajduje się w placówce. Pracownicy zostali ewakuowani. Na miejsce natychmiast zadysponowano strażaków, którzy zabezpieczają teren i policjantów, którzy sprawdzają pomieszczenia w budynku.

sierż. Olga Łukaszewicz oficer prasowa lwóweckiej policji tłumaczy, iż wiadomość o podłożeniu ładunku wpłynęła drogą mailową. Mail ten zostanie zabezpieczony przez policjantów i przekazany do wydziału walki z cyberprzestępczością.

W ostatnim czasie informacje o ładunkach wybuchowych wpływały m.in. do lwóweckich szkół średnich. Miało to najprawdopodobniej związek z prowadzonymi maturami. Podobne zdarzenia miały miejsce na terenie całego kraju.

Aktualizacja

Działania służb zostały zakończone. Jak można się było spodziewać żadnego ładunku wybuchowego nie znaleziono. W akcję zaangażowanych było kilkanaście osób. Ten głupi wybryk, naprawdę mógł kosztować zdrowie, a nawet życie kogoś, kto w tym momencie uległby wypadkowi. Niestety, do żartownisiów takie argumenty nie przemawiają.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here