W Lubomierzu „skrzaty” pomagają wybierać choinki

0
843

Marzysz o pięknej choince? Szukasz pomysłu na aktywne spędzenie czasu z dziećmi? Wybierz się do Choinkowo Lubomierz.

 

Wielkimi krokami zbliża się wyczekiwany czas Świąt Bożego Narodzenia. Jak w dzisiejszych dziwnych czasach, szybkim trybie życia zadbać o przedświąteczny klimat?

Z propozycją dla Państwa, jak co roku wychodzi plantacja choinek CHOINKOWO z Lubomierza. Wielką zaletą świeżo ciętej choinki prosto z plantacji jest jej trwałość oraz wyjątkowy zapach utrzymujący się przez długi świąteczny czas. Przypomnijmy o tym, że takie drzewko można wybrać osobiście przyjeżdżając z całą rodziną, co jest świetnym pomysłem na spędzenie czasu z dziećmi.

Oprócz szerokiej oferty różnego rodzaju świerka ciętego, kopanego w donicy lub jodły warto wspomnieć o wspaniałym przedświątecznym konkursie, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem i generuje, jak co roku wiele pozytywnych emocji.

Konkurs już trwa wystarczy wejść na Facebook i odszukać fanpage Choinki Bożonarodzeniowe Lubomierz, gdzie znajdują się jego szczegóły.

Wylosowani zwycięzcy będą mogli przyjechać na plantację i wybrać dowolne drzewko, które zabiorą ze sobą do domu. Na stronie znajdziemy m.in. szczegółowy cennik jak również wiele bieżących informacji, postów a także zdjęć ozdobionych już choinek od zadowolonych klientów. Do Państwa dyspozycji została również uruchomiona nowa strona internetowa http://Choinkowo.info/.

 

 

Szkółka choinek – Milęcice 52 koło Lubomierza.
Masz pytania, zadzwoń – 693 652 649

Serdecznie zapraszamy!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here