Vouchery na przejazd Koleją Gondolową do odbioru w parafii

0
992
SONY DSC

Przy górnej stacji Kolei Gondolowej na Stogu Izerskim zostanie odprawiona Eucharystia w intencji przybywających tu turystów. Nietypowe miejsce skłania do nietypowych rozwiązań.

 

 

W dniu 25 czerwca 2023 roku, o godzinie 14.00 przy górnej stacji Kolei Gondolowej na Stogu Izerskim zostanie odprawiona Eucharystia w intencji mieszkańców i przybywających tu turystów.

Będziemy modlili się o błogosławieństwo dla mieszkańców i wszystkich przybywających tutaj turystów. Góry Izerskie przyciągają z roku na rok coraz więcej turystów korzystających z możliwości, jakie dają te góry np. jazdy na rowerach bądź wędrówek z małymi dziećmi. Wielu z nich korzysta później z Eucharystii, jaką sprawujemy w okresie letnim o godzinie 20 w kościele parafialnym. Eucharystią przy górnej stacji chcemy powrócić do tradycji modlitewnego rozpoczynania sezonu turystycznego w Świeradowie – powiedział portalowi Gość.pl ks. Mariusz Szymański, proboszcz parafii pw. św. Józefa Oblubieńca NMP w Świeradowie-Zdroju.

 

 

Wierni, na Stóg Izerski będą mogli dostać się szlakami turystycznymi, ale także mogą dojechać Koleją Gondolową. Właściciel kolei na okoliczność dotarcia na mszę przygotował specjalne vouchery, uprawniające do zakupu biletu za jedyne 10 złotych za osobę. Vouchery uprawniające do wjazdu na Stóg pomiędzy godzinami 12.30 a 13.45 będą do odbioru w świeradowskiej parafii po uroczystości Bożego Ciała.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here