Uciekł niemal ze stołu operacyjnego. Biegł ulicami boso i w piżamie

6
4110

Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie miał przejść operację. Pacjent jednak najwyraźniej wystraszył się skalpela, bo uciekł lekarzowi. Zakrwawiony biegł przez miasto.

 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 20 grudnia, po południu. O incydencie poinformował portal Istotne.pl. Z relacji bolesławieckich dziennikarzy wynika, iż służby otrzymały sygnał, że zakrwawiony mężczyzna, który uciekł z Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu, biega po mieście w samej piżamie.

„Jak się okazało, mieszkaniec powiatu bolesławieckiego był przed operacją; uciekł z oddziału chirurgicznego. I to w samej piżamie, boso oraz w krótkim rękawku.” – pisze bolesławiecki portal.

Na szczęście mężczyźnie pomogli strażnicy miejscy. Po tym, jak zauważyli go na jednej z ulic zaprosili do pojazdu, zawieźli na komendę, a później do szpitala. Nie wiadomo jednak, czy mundurowym udało się uspokoić pacjenta na tyle, że tym razem podda się operacji.

6 KOMENTARZE

    • Albo zbyt małą dawka Jasia, albo pomylili kolejność podawania środków i zaczęli od tego na obudzenie, albo w ogóle podali mu coś innego ha ha ha. Dobrze, że lekarz ze skalpelem za nim nie gonił 😉

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here