Uciekał, bo miał zakaz prowadzenia pojazdów i był pod wpływem

10
1495
fot. Lwówecki.info

Dzisiejszej nocy gryfowscy policjanci po krótkim pościgu, który zakończył się na ogrodzeniu jednej z posesji w Uboczu zatrzymali 43- letniego mężczyznę. Powodem ucieczki był 7- letni zakaz prowadzenia pojazdów oraz fakt, iż mężczyzna znajdował się pod wpływem środków odurzających.

 

W nocy 28/29 września br. około północy policjanci z Komisariatu w Gryfowie Śląskim podjęli decyzję o zatrzymaniu do kontroli pojazd marki VW. Mimo wydawanych znaków i sygnałów pojazd nie zatrzymał się, a kierujący podjął ucieczkę krętą drogą w Uboczu. Krótki pościg 43- latek zakończył uderzając w ogrodzenie jednej z posesji. Mężczyzna został zatrzymany. Jak się okazało powodem zachowania „uciekiniera” był fakt, iż posiada on 7- letni zakaz prowadzenia pojazdów oraz to, że znajduje się pod wpływem amfetaminy i metamfetaminy, co potwierdziło specjalistyczne urządzenie Alere.

 

sierż. Olga Łukaszewicz KPP Lwówek Śląski

10 KOMENTARZE

  1. Jeszcze te motorowery co jeżdżą powinni kontrolować, ile razy widzę jedzie taki mała rejestracja a gna 100 na godzinę, pewnie wielu pod wpływem lata na bocznych drogach i ma gdzieś zasady,

  2. Ciekawe, na ul Przyjaciół Żołnierza ( Lwówek Śl. ) na zakręcie tydzień temu też ktoś wyleciał z zakrętu i przywalił w murek i uciekł porzucając auto. Na chodniku do dziś leżą kawałki lamp, nie mówiąc o rozwalonym zabytkowym murze i cisza. Chyba ktoś z władz miast powinien się zainteresować ze mienie zostało uszkodzone

  3. Ostatnio paru cwaniakow z niwnic sie pożegnalo z prawem jazdy. Codziennie na trasie niwnice-radlowka, dwukolorowa vectra po kilka razy w te i z powrotem, aż nagle przestala sie pojawiac, na pewno gdzies gnoja dorwali. Dobrze wam tak niwnickie ćpuny.

  4. Mareczka już w sierpniu zatrzymali w Uboczu z kradzioną przyczepką i całą torbą kradzionych tablic rejestracyjnych oraz różnych jumanych fantów i co… dzień później już wyszedł… auto bez ubezpieczenia, bez przeglądu i tak jeździ dalej… Może by mu wreszcie po(milicja) zabrała to auto ?? Sobie niech tam łeb na jakimś drzewie rozwali ale jak komuś zrobi krzywdę wtedy dopiero będzie tragedia….

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here