Trzech sprawców zniszczenia mienia zatrzymanych

12
221

Wieczorna interwencja policjantów z Komisariatu Policji z Gryfowa Śląskiego skończyła się ujęciem trzech sprawców zniszczenia mienia, dodatkowo dla jednego z uczestników interwencja skończyła się osadzeniem w Areszcie Śledczym w Jeleniej Górze.

 

Dyżurny Komisariatu Policji otrzymał zgłoszenie, iż nieznani sprawcy najprawdopodobniej pijani niszczą przęsło ogrodzeniowe przychodni medycznej w Mirsku.

 

Na miejsce skierowany został patrol policyjny z Gryfowa Śl. który zastał mężczyzn, którzy usiłowali uszkodzić ogrodzenie. W trakcie interwencji mężczyźni byli bardzo agresywni i wielokrotnie znieważyli interweniujących policjantów. Z uwagi na agresję sprawców dodatkowo na miejsce zdarzenia skierowano patrol ze Lwówka Śląskiego.

 

Trzej sprawcy w wieku 20, 20 i 30 lat zostali zatrzymani. Są oni mieszkańcami powiatu lwóweckiego. Dodatkowo po ustaleniach w policyjnych systemach komputerowych jeden z nich 30- latek okazał się poszukiwany celem odbycia kary więzienia w wymiarze 8 miesięcy.

 

Dwóch sprawców przewieziono do policyjnej izby zatrzymań trzeciego zaś odstawiono za kratki do jeleniogórskiego aresztu. Sprawcy zostaną przekazani do dyspozycji prokuratora i odpowiedzą przed sądem oprócz zniszczenia mienia także za znieważenie interweniujących policjantów.

 

sierż. Rafał Kościelny, KPP Lwówek Śląski

12 KOMENTARZE

 1. Najpierw dobrze zorientujcie się jak było, ile dokładnie mieli lat, czy ktoś został osadzony, na ile, o co tam chidzilo, bo nie niszyli ogrodzenia ja policja przyjechała i w ogole co za brednie. Bo prawie wszystko po przekrecane!!

 2. Zrobcie aktualizacje i napiszcie jak jeden z Panów policjantów się zachowywal… dzieci stały A jemu nie przeszkadzało żey klnac i nie patrzył że dzieci płaczą itd. Bo to było na placu zabaw gdzie było dużo ludzi i dzieci, a jeden Pan policjant był bardzo nie przyjemny nie tylko do zatrzymanych ..

 3. …….Pan Policjant nieprzyjemny nie tylko dla zatrzymanych……. co wy w tym Mirsku bierzecie????
  Jeden przechodzi przez ogrodzenie jakby go nie było, drugi znieważa policjantów a trzeci zapewne w nagrodę na 8 miesięcy odsiadki i to ……..Pan policjant był nieprzyjemny, bo na placu zabaw zatrzymał trzech starych rozjuszonych i pijanych dekli, a co oni robili na placu zabaw. W Młyńsku jest miły Pan rolnik, ma dużo nowego profesjonalnego sprzętu. Zadzwońcie po niego nie przyjedzie z kilkoma wieloskibowymi pługami i zaora te chore miasteczko….

 4. Policjant żaden z 3 radiowozów nie był nie przyjemny ,dzieci nie plakały a wręcz to aresztowani nie byli kultularni jak zawsze to w takiej społeczności bywa brak kultury i szacunku !!!

 5. Do abc bylem widzialem i slyszalem zatrzymani to nawieksza patola a zwlaszcza pyskaty ćpun z duzymi zebami dał popis i sie doigral. Ciekawa jestem czy za kratkami bedzie tak cwaniaczyl brawo policja trza robic pozadek z tymi cpunami

  • A który to niby cpuny z dużymi zębami??? Ja też byłam widziałam i slyszalam. Więc nie się zamieszania. A skąd Ty kurde możesz wiedzieć że to cpun?. Widziałaś/widziales jak cpa?. Śmiechu warte, najpierw spójrz na siebie czy jesteś taka idealna i/idealny nigdy nic złego nie zrobiłaś/zrobiles a później osądzaj. ! No swego pod nosem nie widza A cudze po lasem zobaczą. Masakra

 6. Nikt tak naprawdę nic nie wie, a piszecie komentarze jak byście byli tam od początku do końca, i jeszcze może na komisariacie z nimi siedzieliscie że tak wszystko wiecie heheh. Śmieszni jestescie!

 7. Patola broni patole heh do roboty nieroby a nie siedzieć na placu zabaw i chlac normalni mieszkancy wiedza ze to jest miejsce do zabaw dla dzieci a nie siedzi patola chleje i rzuca łacina chcecie chlac cpac. Szczac pod siebie to do lasu a nie. Świecić przykladem dla malych pociech

 8. Czyli w Mirsku bez zmian. Popierana jest patologia, a działania Policji są bee. Brawo dla Policji, że sprawnie zadziałali, i że normalni ludzie z dziećmi mogą korzystać z obiektów użyteczności publicznej. Policjanci w Polsce i tak są za delikatni, popatrzcie choćby na ten przykład na Francję, USA. W ogóle to trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy chcesz żyć w kraju gdzie strach wyjść na ulicę ?

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here