Trudna końcówka sezonu dla Czarnych Lwówek Śląski

3
722
zdjęcia : Czarni Lwówek Śląski

Przed seniorami w tym sezonie do rozegrania jeszcze tylko cztery mecze. Czy drużyna zdobędzie punkty pozwalające na utrzymanie się w okręgówce?

 

 

Sezon rozgrywek piłkarskich 2022/ 2023 nieubłaganie dobiega końca. Za miesiąc piłkarze udadzą się na zasłużony wypoczynek. Do tego czasu drużyna seniorów rozegra jeszcze cztery mecze o punkty. W tym sezonie będą to niezwykle ważne mecze, które zdecydują o tym, czy Czarni zostaną w okręgówce czy kolejny sezon rozpoczną w klasie A.

Po 26 rozegranych spotkaniach drużyna seniorów z 15 punktami na koncie jest na przedostatnim miejscu w tabeli grupy. Kibice sporo nadziei pokładali w punktach wywiezionych z boiska Starych Jaroszowic, z którymi dziś Czarni rozegrali mecz. Jednak gospodarze w zaciętym pojedynku okazali się lepsi. Mecz KS Stare Jaroszowice – Czarni Lwówek Śląski zakończył się wynikiem 4-3.

Trudną przeprawę podczas spotkania z SP Jelenia Góra mieli Młodzicy Czarnych Lwówek Śląski. Mecz zakończył zwycięstwem jeleniogórzan 3 – 1. Swój mecz z Bobrem Marciszów przegrali tym razem także Juniorzy Młodsi, którzy ulegli Marciszowianom 2 – 1.

 

 

Po raz kolejny znakomicie na boisku spisała się drużyna Juniorów Starszych. Zawodnicy z Lwówka Śląskiego pokonali Granicę Bogatynia 3 – 1.

Wprawdzie w naszych relacjach podajemy głównie wyniki spotkań, co nie zmienia faktu, iż w rozgrywkach młodzieżowych te wyniki są jedynie dodatkiem do samego faktu zaangażowania, aktywności fizycznej i rywalizacji w duchu fair play jaką podejmuje młodzież, która nie tylko uczestniczy w meczach o punkty ale do tych przygotowuje się ciężko trenując.

zdjęcia : Czarni Lwówek Śląski

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here