Tragedia na trasie Złotoryja – Jawor. Zginęło czterech młodych mężczyzn

16
16016

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś rano na wysokości miejscowości Sichów w powiecie Jaworskim. Samochód uderzył tam w drzewo. Trzech młodych mężczyzn zginęło na miejscu. Czwarty zmarł w szpitalu.

 

Do wypadku doszło około godziny 8. rano, na drodze wojewódzkiej 363. Samochód marki audi wypadł tam z drogi i uderzył w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że auto wylądowało w polu, kilka metrów od drzewa. Jechało nim czterech młodych mężczyzn, wszyscy w wieku około 20. lat. Trzech zginęło od razu. Czwarty w stanie krytycznym został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala we Wrocławiu. Niestety po kilku godzinach zmarł nie odzyskawszy przytomności.

-/24jgora.pl/-

16 KOMENTARZE

  1. Nie rozumiem. Mam współczuć? Ciekawe, czy któryś interweniował by kierowca-szaleniec zwolnił. Wątpię… A mogli zabić jeszcze innych użytkowników drogi.

  2. Dobrze ze to było drzewo !! i tylko oni ponieśli tego winę a nie przypadkowi uczestnicy ruchu. Kierowca jak i pasażerowie nie mieli wyobraźni i niech to będzie przestrogą dla innych. Pasażerowie też nie są bez winy zawsze mogli kazać kierowcy żeby się zatrzymał i mogli opuścić pojazd .. ale jednak im się to podobało .. nie ma niebezpiecznych zakrętów!! Są tylko złe obliczenia…

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here