SZTAFETA DLA KAMILA. Przyłącz się do akcji i pomóż Kamilowi

2
2435

Przebiegną w sztafecie dystans 100 kilometrów, a na rowerach przejadą ok. 150 kilometrów. Cel jest jeden: zebranie środków na rehabilitację dla Kamila.

 

Pięć miesięcy temu Kamil Rzeźwicki ze Skorzynic koło Lwówka Śląskiego uległ ciężkiemu wypadkowi. Od tamtej pory każdego dnia walczy o powrót do sprawności. W tej walce nie jest sam i może liczyć na pomoc przyjaciół, którzy zbierają środki na jego rehabilitację.

Kamil Rzeźwicki, nasz kolega, który uległ ciężkiemu wypadkowi 30 kwietnia tego roku podczas pracy na jednej z linii kolejowych w okolicy Świdnicy, wymaga niestety bardzo intensywnej rehabilitacji, która jest kosztowna, dlatego też zrodził się wśród nas, biegaczy, pomysł, aby mu pomóc w jakiś sposób, przypomnieć jego sylwetkę i żeby ludzie dobrej woli przelewali środki na jego rzecz. Po to, aby ta rehabilitacja trwała i żeby szybko doszedł do zdrowia. – tłumaczy Pan Jan Paraniak współorganizator akcji SZTAFETA DLA KAMILA, który wyjaśnia, iż biegnąc i jadąc rowerami chcą zwrócić uwagę na potrzeby swojego przyjaciela i zachęcić wszystkich ludzi dobrej woli do wpłacania środków, które zostaną przekazane na jego rehabilitację.

Chcemy wesprzeć naszego kolegę Kamila, który należy do OSP, jest ochotnikiem i warto takim ludziom pomagać, ponieważ on sam często pomagał innym. Będziemy biec 100 km z miejsca wypadku Kamila do miejsca jego zamieszkania. Podzielimy to na sztafetę. Oprócz 10-osobowej grupy biegaczy pojadą rowerzyści – dystans 150 km. Kolarzy poprowadzi Komendant Państwowej Straży Pożarnej we Lwówku Śląskim. – tłumaczy Krzysztof Hammer lwówecki strażak, który zaangażował się w akcje SZTAFETA DLA KAMILA.

Do akcji już dziś włączają się lokalne firmy i instytucje – Energicznie włączyła się Państwowa Straż Pożarna we Lwówku Śląskim, Powiatowa Komenda Policji we Lwówku Śląskim, Nadleśnictwo Lwówek Śląski oraz firmy prywatne, które działają na terenie naszego powiatu.

Zachęcamy do udziału w tym przedsięwzięciu również ludzi prywatnych, którzy będą chcieli wpłacić na rzecz Kamila. Bardzo proszę o to, aby wszyscy, którzy mogą choćby złotówkę wpłacić na jego konto, przyczynili się do tego, aby Kamil jak najszybciej wrócił do zdrowia. – apeluje Jan Paraniak.

 

Zachęcamy wszystkich do dołączenia do wydarzenia na Facebooku: Sztafeta dla Kamila Rzeźwickiego, gdzie będą na bieżąco różne licytacje.

– 25 października o godz. 7 rano wybiegamy z miejsca zdarzenia to jest okolice Kraszowic, na miejscu zamieszkania jesteśmy około godziny 20, tak że czekajcie na nas. – zachęca Adam Rzeczycki strażak z KPP w Lwówku Śląskim.

Każdy z nas już dziś może przyłączyć się do akcji pomocy dla Kamila Rzeźwickiego. Wystarczy kliknąć w poniższy link i dokonać drobnej wpłaty.

WPŁAĆ TERAZ

 

OBEJRZYJ MATERIAŁ WIDEO SZTAFETA DLA KAMILA


Kamil potrzebuje naszej pomocy

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here