Spędź wakacje z Lwówecki.info

5
377

Po tym jak na facebooku pojawiło się zdjęcie z naszymi koszulkami otrzymaliśmy dziesiątki zapytań. Jak się okazało wielu z Was chciałoby mieć drobiazg Lwówecki.info. Dlatego wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom stworzyliśmy wyjątkowe rzeczy, które są też niezwykle praktyczne. Dziś do sklepu trafiły pierwsze czapki z naszym logo. Wkrótce kolejne niespodzianki.

 

 

Seledynowa z odblaskami

W mieście, w górach, nad jeziorami, czy nad morzem, na piechotę, na rowerze czy samochodem, w słońcu, czy w deszczu. Nie ważne gdzie i jak spędzacie wakacje. Ważne, żeby wypoczynek należał do udanych i był bezpieczny. Z pewnością pomoże Wam w tym czapka, która nie tylko chroni przed słońcem, ale także jest z daleka widoczna. Jej daszek oraz znajdujący się z tyłu rzep zostały obszyte są taśmą odblaskową.

Tkanina diagonalna, 50% bawełna, 50% poliester sześciopanelowa czapka z fluorescencyjnego materiału daszek wykończony paskiem odblaskowym, regulacja wielkości na rzep z paskiem odblaskowym obszyte wywietrzniki. Z przodu logo lwówecki.info w kolorze szarym.

 

Czarna

Lekka, bawełniana, sześciopanelowa czapka w kolorze czarnym pasuje do niemal wszystkiego. Jest najbardziej uniwersalna i wszechstronna. Tkanina diagonalna, 100% czesana bawełna ma obszyte wywietrzniki a jej wielkość jest regulowana na rzepa. Z przodu logo lwówecki.info w kolorze białym.

 

Czerwona

Kolor czerwony zazwyczaj kojarzy się z miłością, sercem, ale także krwią i przemocą. Nam czerwony zawsze kojarzył się z pozytywnymi emocjami, dlatego wybraliśmy go jako nasz kolor firmowy. Teraz nasze czapki w naszym ulubionym kolorze czerwonym oddajemy w Wasze ręce.

Lekka, bawełniana, sześciopanelowa czapka w kolorze czerwonym. Tkanina diagonalna, 100% czesana bawełna ma obszyte wywietrzniki a jej wielkość jest regulowana na rzepa. Z przodu logo lwówecki.info w kolorze białym.

 

Od dziś wszystkie te czapki można obejrzeć i kupić w sklepie Fanaberia Outlet przy ulicy Słowackiego 1 (Rynek) w Lwówku Śląskim. Ilość ograniczona! Ceny od 20 do 25 zł za sztukę.

Polecamy wstąpić do sklepu i obejrzeć cały asortyment. Warto także pytać o przeceny, bo te sięgają tu niekiedy nawet 70% !

5 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here