Śmiertelny wypadek na autostradzie A4

13
15410

Kierujący samochodem ciężarowym dosłownie wbił się w jadący przed nim inny pojazd. Zginął na miejscu.

 

 

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś około południa na 108 kilometrze autostrady A4 w kierunku granicy Państwa. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym z niewiadomych przyczyn uderzył w jadący przed nim inny pojazd, na którego naczepie znajdował się ciągnik siodłowy. Element naczepy wbił się do kabiny.

Na miejscu zameldowały się służby. Odcinek drogi w okolicach węzła Wądroże Wielkie jest zamknięty. Okoliczności tragedii policjanci będą wyjaśniać pod nadzorem prokuratora.

-/24jgora.pl/-

13 KOMENTARZE

 1. Odległość odległość i jeszcze raz odległość!
  Ilu jeszcze kierowców musi zginąć aby inni zrozumieli ze odległość bezpieczna jest warunkiem przeżycia na drodze.

 2. Jak to z niewiadomych z wiadomych szybkość ,oglądnie filmów , jazda w na boso i tak można wymieniać bez końca Ja osobiście boję się ich wszystkich bez wyjątku okrutnie .Jak jadę autostrad a jeżdżę często to z duszą na ramieniu by właśnie tak się nie stało .

 3. Wiesława co ma jazda na boso , do zachowania bezpiecznej odległości?
  27 lat jeździłem na boso i w niczym mi to nie przeszkadzało.
  Począwszy od ciężkiej skandynawskiej zimy skończywszy na Portugsldkich upałach.

 4. Wieśka jak boisz się jeździć po autostradach to nie powinnaś na nie wjeżdżać, bo byle co Cię wystraszy i odwiniesz jakiś numer, a potem autostrada stoi i ktoś nierozważny wjeżdża w ostatni pojazd. Pozostali akceptują ryzyko jazdy przeładowaną a4.

 5. Brak doświadczenia.szybkość. A Kostuchna czycha na takich.Uwazajcie wszyscy gdy wyjeżdżacie w podróż żeby to nie była wasza ostatnia podróż nie zależnie czy wyjeżdżacie małym czy małym autem. Szerokości.

 6. Czytanie facebuka, oglądanie pornoli, rozmowa z spedytorem to główne przyczyny. Wczoraj auto Masz….iego na 6 kilometrowym zakazie przez 3 wyprzedzało inną ciężarówkę.

 7. Najgorsi to chamy którzy siadają na zderzak chcą zepchnąć ciebie z drogi bo mu się spieszy ale jak już cię wyprzedzi to hamuje i ciebie spowalnia i zaczyna szeryfowac

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here