SACHIEL gwiazdą festynu charytatywnego dla pogorzelców

0
880

– Rodzinę dotknęła niewyobrażalną tragedia i tu nie ma co dyskutować tylko brać się do roboty …. – mówi nam Eliza Krawczyk z ramienia organizatorów festynu, podczas którego prowadzone będą licytacje, z których dochód trafi do pogorzelców z Rębiszowa.

 

Jak zapewne wszyscy pamiętają w czwartek, 22 kwietnia rodzinny dom dziecka w Rębiszowie dotknęła wielka tragedia. W wyniku pożaru spaleniu uległa cała konstrukcja więźby dachowej oraz poszycie dachu. Częściowo spalone zostały pomieszczenia na piętrze budynku. A w efekcie prowadzonej przez kilka godzin akcji gaśniczej zalaniu przez wodę uległy pomieszczenia na parterze. Tuż po tragedii ruszyła akcja ludzi dobrej woli, którzy pośpieszyli z pomocą i mimo upływu czasu ten ruch wspaniałych serc nie ustaje. Wielu osobom zależy na tym, by to piękne miejsce znowu było pełne uśmiechu szczęśliwych dzieci.

Pomysłodawcą festynu jest „Siła Kobiet”, która organizuje wydarzenie wraz z strażakami z OSP KSRG Stara Kamienica i OSP Rybnica. – Podjęliśmy się organizacji tego festynu ponieważ uważamy że warto pomagać a w tym przypadku jest to wręcz konieczne i bezdyskusyjne. – mówi dodaje Eliza Krawczyk.

Zapraszamy na charytatywny festyn, który odbędzie się 24 lipca br. w Starej Kamienicy

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here