Rozpoczęcie sezonu rowerowego w Żaclerzu. Ruszyły zapisy

0
310
zdjęcie poglądowe Powiat Lwówecki

Rajd odbędzie się 14 maja 2022 w czeskim Żaclerzu. W ramach tego wydarzenia Powiat Lwówecki organizuje przejazd w tę i z powrotem do Żaclerza dla 45 uczestników. Można również wziąć udział w rajdzie indywidualnie – ale w tym wypadku dojazd do miejsca startu i powrót jest na własną rękę.

 

Długość trasy wynosi ok. 35 km, ale prowadzi przez tereny górzyste z dużymi przewyższeniami, dlatego zalecamy dobre przygotowanie przed rajdem.

Dla uczestników rajdu przewidziano ciepły posiłek na mecie.

Szczegółowy program imprezy – data: 14.05.2022

  • godz. 7:00 – wyjazd ze Lwówka Śląskiego autobusem do Żaclerza. Miejsce zbiórki: Stadion Miejski we Lwówku Śląskim, ul. Oświęcimska, przy głównej bramie.
  • godz. 10:00 – start rajdu rowerowego
  • godz. 12:00 -15:00 – przyjazd uczestników na metę
  • godz. 16:00 – 18:00 – powrót do Lwówka Śląskiego

Zachęcamy bardzo serdecznie wszystkich mieszkańców Powiatu Lwóweckiego – oraz wszystkich miłośników naszych ścieżek rowerowych do wzięcia udziału w rajdzie. Jak zawsze liczy się dobra zabawa, a nie miejsce na mecie – nasze rajdy to nie wyścig, a rekreacja.

Warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest wcześniejsze złożenie wypełnionego i podpisanego oświadczenia w Wydziale Rozwoju, Integracji Europejskiej i Promocji Starostwa Powiatowego we Lwówku Śląskim, ul. Szpitalna 4, Lwówek Śląski, II piętro, pok. 216, w terminie do 12 maja 2022 lub wypełniony i własnoręcznie podpisany skan oświadczenia na mail: a.wolska@powiatlwowecki.pl

KONTAKT Z ORGANIZATOREM: Powiat Lwówecki, ul. Szpitalna 4, 59-600 Lwówek Śląski, pok. 216. e-mail: promocja@powiatlwowecki.pl, telefon: 75 782 36 53

ZAŁĄCZNIKI DO POBRANIA

Zasady uczestnictwa – Pobierz
Oświadczenie – osoba pełnoletnia – Pobierz
Oświadczenie – osoba niepełnoletnia – Pobierz

Rajd „Rozpoczęcie sezonu rowerowego w Żaclerzu” realizowany jest w ramach projektu „Rowerowe pogranicze“, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

-/Powiat Lwówecki/-

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here