Remonty w ZPEW w Lwówku Śląskim

0
361
fot.: Lwówecki.info

W Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Lwówku Śląskim rozpoczęły się już prace remontowe w ramach programu wyrównywania różnic między regionami III. Prace mają na celu likwidację barier, remont pomieszczeń rehabilitacji i zespołu rewalidacyjno-wychowawczego oraz dostosowanie łazienki dla osób z niepełnosprawnościami.

Likwidacja barier architektonicznych – obejmująca roboty w zakresie: rozbiórki i wykonania nowych podkładów i posadzek w pomieszczeniach: światłoterapia, sala gimnastyczna, korytarz, przedsionek, szatnia, logopedia, toaleta oraz wszystkie roboty budowlane obejmujące dostosowanie toalety dla osób niepełnosprawnych i jest dofinansowane przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w kwocie 55 317,14 zł.

Natomiast pozostałe roboty remontowe w pomieszczeniach rehabilitacji zespołu rewalidacyjno – wychowawczego w szczególności:

  • roboty instalacyjne w zakresie c.o.;
  • roboty instalacyjne w zakresie instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych;
  • roboty w zakresie instalacji elektrycznych;
  • malowanie pomieszczeń;
  • wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, są objęte dofinansowaniem przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego w kwocie 132 700,00 zł.

-/ Powiat Lwówecki /-

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here