Rafał Trzaskowski w Jeleniej Górze

35
1347

W niedzielę 14 czerwca do Jeleniej Góry przyjedzie Rafał Trzaskowski – kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta RP.

Spotkanie z mieszkańcami odbędzie się o godzinie 10:00 na Placu Ratuszowym.

O jego wizycie kandydata na prezydenta za pośrednictwem facebooka poinformował Jerzy Łużniak.

35 KOMENTARZE

   • Skąd wiesz ,że jestem mały? . Pudło ! bo jestem ” wielki” wzrostem i rozumem. A ty to ogarniasz WIELKI CZŁOWIEKU ?. Założę się ,że jezdzisz WIELKIM , przestarzałym Mercedesem. Zgadłem ?

   • A to TVPiS wypuściło szambo do Wisły i ustawiło palety przemysłowe pod Pałacem Kultury jako strefę leżakowania? TVPiS zaniedbało i zabiło kozy kupione do wyjadania trawki? Gdzie byli wtedy ekolodzy Sorosa?

   • To ci odpowiem mały człowieku – za poprzednich rządów Polska była dla bogaty h zabrali zasiłek pogrzebowy fundusze emerytalny wiek emerytalny w górę żadnych podwyżek chcieli prywatnych szpitali afery w ambergold podatki wat same przekręty – ja oglądam różne telewizję to ty jesteś mały bo masz wąskie myślenie!

 1. Dokładnie, bez ambicji jak oszukali Naród, bez szacunku, bez BOGA jedynego . Powiem jeszcze tak, po uroczystościach – Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Módlmy się, bo idzie zagłada.

 2. I dobrze, że przyjeżdża, bo to kraina zapomniana gospodarczo. Tyle, że nic mu nie pokażecie, bo nic tu się nie dzieje. Przyjedzie, poogląda śnieżkę, powie ale tu macie ładnie i pojedzie. Panowie w garniturach poklaszczą w dłonie, im żyje się dobrze więc narzekać nie mogą. Dymiące kominy minionej epoki zostały tylko na obrazkach, silny przemysł papierniczy i maszynowy to już przeszłość. Zostały tylko markety. Brawo, cieszcie się, że Rafał przyjeżdża

  • Powstrzymał budowę dwóch wież prezesa w naszej stolicy. Chore ambicje Kaczyńskiego. No i nie jest nocnym sługusem prezesa mafii od chamskiej hołoty, jak Adrian.

  • Trudne pytanie Pan zadał ,szczególnie dla opozycji, jedyne co dobrego w tej chwili zrobił, to że wyjechał w trasę i wszystko staneło w miejscu w Warszawie ,chwila odetchnienia jak wróci co będzie dalej

   • Wyjeżdżacie ciągle z Tuskiem i resztą… oglądałam ostatnio blok reklamowy, tzn wiadomosci, czyli powinnam powiedziec publiczna, ale juz tylko z finansowania, telewizje, gdzie kampania Adrianka pełna gęba i reportaż o Trzaskowskim, że dziecka nie posłał klerowi do komunii, więc jednoznaczne to z tym, że chce by dzieci były ksztalcone przez dracqueen… zażenowanie i pogardą. Najśmieszniejsze jest to, że nigdy nie słyszałam by trans zgwałcił dziecko, a klerowi zdarza się to nagminnie jak wszyscy wiemy. Zastanówcie się trochę Ci, którzy slepo wierzycie w to, co Wam się na TVP pokaże, bo jak to kiedy powiedział pewien mały czlowieczek, nikt nam nie wnosi, że czarne jest czarne, A białe jest białe. Chyba, że TVPiS….

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here