Przyczepa w rowie

5
2725

Do kolejnego zdarzenia z udziałem ciągnika rolniczego doszło w sobotę rano na terenie powiatu lwóweckiego. Przyczepa zjechała do rowu i przewróciła się.

 

Koniec lata to czas intensywnych prac polowych. Na drogach bardzo często możemy spotkać kombajny i ciągniki rolnicze. Często też słyszymy o zdarzeniach drogowych z ich udziałem. Zaledwie dwa dni temu w miejscowości Wieża koło Gryfowa Śląskiego ciągnik pługiem zahaczył o jadącego z naprzeciwka busa. Jak poinformowali nas czytelnicy z jednego boku busa posypały się wszystkie szyby. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń.

Dziś, to jest w sobotę, 28 sierpnia doszło do kolejnego zdarzenia z udziałem sprzętu rolniczego. Traktorzysta najwidoczniej za bardzo zjechał na pobocze i przyczepa wpadła do rowu i przewróciła się. Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej 361 w Mroczkowicach.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Traktorzysta nie wzywał nawet służb.

Zdjęcia nadesłane przez czytelników – dziękujemy.

5 KOMENTARZE

  1. Traktorzysta za bardzo zjechał na pobocze i koło przyczepy uderzyło w przepust co spowodowało naruszenie konstrukcji przepustu, przebicie opony i połamanie felgi przyczepy. Co za bzdury wy piszecie to szok

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here