Premierowo w Kinie FORUM!

0
435

11 tytułów premierowo, spotkania dyskusyjnego klubu filmowego, edukacja filmowa dla dzieci i młodzieży, poranek na bis i kolejny seans w Filmowym Klubie Seniora – to wszystko czeka na widzów w listopadowym repertuarze bolesławieckiego kina Forum!

 

5-10 listopada

Wśród premier pierwszego tygodnia, porywająca opowieść o przedwiecznej rasie nieśmiertelnych istot, które zamieszkiwały Ziemię i ukształtowały jej historię – ETERNALS najnowsza produkcja od Marvel Studios z Angeliną Jolie i Salmą Hayek. Miłośnikom komedii zaprezentujemy polską, świąteczną komedię romantyczną, która pokazuje jak mówić to, co najważniejsze, czyli TO MUSI BYĆ MIŁOŚĆ. Kolejna premiera tygodnia to SPENCER z Kristen Stewart grającą Lady Dianę – luksusowa posiadłość, królewski rozmach, wyrafinowana elegancja, dworskie maniery… ale czy szczęście? Nie zapominamy o najmłodszych widzach i zapraszamy na familijną komedię – RON USTERKA – niezwykle zabawny i wzruszający film, który ma wiele ciekawego do powiedzenia o nowych technologiach. A w DKFie GAGARINE, czyli o życiu emigrantów w dzielnicach biedy na przedmieściach wielkich miast i o multietnicznej Francji.

12-17 listopada

Tydzień później premierowo na naszym ekranie film o losach Adama Chmielowskiego, artysty-malarza, który – w poszukiwaniu wolności i szczęścia – poświęca wszystko, nawet za cenę ofiary z samego siebie pt. NĘDZARZ I MADAME. W drugim tygodniu listopada również pokazy tegorocznego zwycięzcy Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, filmu WSZYSTKIE NASZE STACHY. A dla widzów młodszych (i zapewne ich rodziców) zupełnie nowa przygoda z kultową w naszym kraju Pszczółką Mają w roli głównej, czyli najbardziej porywająca i zabawna część przygód słynnej pszczółki i jej skrzydlatej ekipy – PSZCZÓŁKA MAJA: MAŁY WIELKI SKARB. Miłośników sensacyjnego kina już dziś zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi, PITBULL. W naszym nowym cyklu dla dojrzałych widzów – Filmowym Klubie Seniora – przewrotna francuska komedia POZNAJMY SIĘ JESZCZE RAZ. O miłości nikt nie potrafi mówić w równie piękny, a zarazem oryginalny sposób jak Francuzi. To wyjątkowe uczucie oraz towarzyszące mu spektrum emocji, ale i zawiłości, stanowią główn
y temat nowego filmu Emmanuela Moureta – DYSKRETNY UROK NIEBEZPIECZNYCH MYŚLI, który obejrzą widzowie DKF-u.

19-24 listopada

Cięty język, trafne riposty i ognisty temperament to wybuchowa mieszanka, której skutki odczuł niejeden namolny amant. Historia Kaliny Jędrusik w filmie BO WE MNIE JEST SEKS to historia wzlotów i upadków jej zawrotnej kariery. W roli głównej, nagrodzona w Gdyni za najlepsza rolę kobiecą, Maria Dębska. Na ekranie również najnowsze dzieło wielokrotnie nominowanego do Oscara Wesa Andersona – KURIER FRANCUSKI Z LIBERTY, KANSAS EVENING SUN. Nasza propozycja familijna w tym okresie to pełna ciepła, przygód i wzruszeń opowieść o wielkiej przyjaźni między lwiątkiem, wilczkiem i ich opiekunką w otoczeniu tętniącej pięknem dziewiczej przyrody Kanady – WILK, LEW I JA. Widownia DKF-u obejrzy prowokacyjny, mocny i niezwykle aktualny film, pt. NOWY PORZĄDEK Michela Franco. To wstrząsająca wizja niedalekiej przyszłości, błyskotliwa diagnoza na miarę „Jokera” i „Parasite”.

26 listopada – 1 grudnia

Filmowe wydarzenie miesiąca to premiera najnowszego filmu Ridleya Scotta. Inspirowany szokującą, prawdziwą historią rodzinnego imperium stojącego za włoskim domem mody – DOM GUCCI – a na ekranie m.in. Lady Gaga, Jared Leto, Jeremy Irons, Al Pacino. Ostatnia premiera listopada to – jak zapowiada dystrybutor – film petarda! Oparte na prawdziwych wydarzeniach DZIEWCZYNY Z DUBAJU® zdemaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej”, w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu. Ostatnia sobota miesiąca to ulubiony przez całe rodziny cykl Poranek na bis! a w nim frekwencyjny, letni przebój PSI PATROL.FILM. Cotygodniowe spotkania DKFu zakończy film oparty na życiu i karierze słynnej gwiazdy muzyki Celine Dion – ALINE. GŁOS MIŁOŚCI.

Mamy nadzieję, że przygotowana oferta zyska uznanie naszych widzów i przysporzy wszystkim sporo pozytywnych, filmowych emocji. Szczegóły repertuaru i bilety na stronie www.kino.boleslawiec.pl

Przypominamy, zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów, maksymalne obłożenie seansów to 75%*widowni. W kinie obowiązują maseczki.

*Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19. Jeżeli wybrany seans zostanie wyprzedany w 75%, to bilety z pozostałej puli 25% miejsc można kupić wyłącznie w kasie kina

-/Centrum Integracji Kulturalnej „Orzeł”/-

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here