Prawdopodobnie najbardziej widowiskowe show w Polsce

3
2843
Full Moon's Flames teatr ognia

Czy jesteście gotowi na niezapomniane widowisko pełne adrenaliny, tańca, ognia i elementów pirotechniki? Już w sobotę zapraszamy Was na wieczór pełen magii i niepowtarzalnych wrażeń.

 

To spektakularne show, które przeniesie Was do świata, gdzie ogień splata się z ruchem, tworząc niesamowite wzory i emocjonujące obrazy. Każdy występ to wyjątkowa opowieść, łącząca elementy tańca, akrobacji, sztuki ogniowej i muzyki. Pokaz będzie jednym z elementów tegorocznego XI Zlotu Motocyklistów, który rozpocznie się już w piątek, 28 czerwca w Chmielnie koło Lwówka Śląskiego.

Organizowane przez Stowarzyszenie Motocyklistów Leopolis Bikers zloty, to nie tylko spotkanie motocyklowej braci, swojskie jedzenie i moc znakomitych koncertów. To event, który zawsze jest dopięty na ostatni guzik, co niejednokrotnie w rozmowach z nami podkreślali zlotowi goście. Ale to również wydarzenie, które jest otwarte nie tylko dla motocyklistów. Tu każdy może przyjść, przyjechać i bawić się.

Wisienką na zlotowym torcie będzie w tym roku występ teatru ognia. Przed publicznością wielkie show zaprezentuje Full Moon’s Flames specjalizujący się w pokazach ogniowych połączonych z pirotechniką. Nie zabraknie elementów interakcji a widzami, np. przenoszenia ognia. Wydarzenie rozpocznie się w sobotę, 29 czerwca około godziny 23. Oczywiście na boisku sportowym w Chmielnie.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie!

3 KOMENTARZE

  1. We Lwówku przydało by się poedukowac społeczeństwo w temacie ochrony środowiska,bo braki są spore co widać po każdorazowej wizycie na Rakowicach,pozostawione sterty śmieci,butelek.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here