Pracownik jednej z firm kurierskich kradł przesyłki

0
1252

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzież przesyłek na szkodę firmy kurierskiej, w której pracował. Ich wartość oszacowano na blisko 1000 złotych. Była to chemia budowlana oraz kosmetyki. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 20-letniego mężczyznę podejrzewanego o kradzież.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna pracował na sortowni w jednej z jeleniogórskich firm kurierskich. 12 lipca br. wykorzystał nieuwagę innych pracowników i ukradł 2 paczki. Była to chemia budowlana oraz kosmetyki. Łączna wartość przesyłek została oszacowana na blisko 1000 zł.

Powiadomieni o kradzieży policjanci rozpoczęli poszukiwanie osoby, która dopuściła się tego czynu. Na postawie zebranych w tej sprawie informacji oraz analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali i zatrzymali podejrzewanego o popełnienie tych przestępstw 20-letniego pracownika firmy.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy oraz prowadzą czynności, których celem jest odzyskanie skradzionego mienia.

Teraz za kradzież odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

-/podinspektor Edyta Bagrowska, KMP Jel. Góra/-

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here