Praca w sekretariacie komisariatu policji

6
2102

Komendant Powiatowy Policji w Lubaniu poszukuje kandydatki/ kandydata na stanowisko sekretarki /sekretarza Zespołu ds. Administracyjno Gospodarczych Komisariatu Policji w Leśnej KPP w Lubaniu.

Liczba stanowisk: 1
Wymiar etatu: 0,75
Wysokość proponowanego wynagrodzenia zasadniczego: 3.185,50 zł brutto i dodatek za staż pracy

Warunki pracy: praca w pomieszczeniu, jednozmianowa, w pozycji siedzącej przy komputerze, praca przy monitorach ekranowych powyżej dobowego wymiaru czasu pracy, praca przy sztucznym świetle. Wykonywanie zadań służbowych w siedzibie Komisariatu Policji w Leśnej, ul. Żeromskiego 10, lub w siedzibie Rewiru Dzielnicowych w Świeradowie Zdroju, ul. Piłsudskiego 15.

Zakres zadań: Zadania powierzone przez pracodawcę:

  1. przyjmowanie, otwieranie i segregowanie poczty,
  2. przyjmowanie i segregowanie poczty zgodnie z dekretacją,
  3. rejestracja i ekspediowanie korespondencji zwykłej i specjalnej,
  4. prowadzenie ewidencji aktów prawnych i normatywnych i zapoznawanie z nimi według dekretacji,
  5. protokołowanie odpraw służbowych,
  6. prowadzenie dziennika korespondencji komputerowo oraz spisów spraw,
  7. prowadzenie pomocniczych rejestrów i książek podawczych poczty,
  8. prowadzenie rejestru: śledztw i dochodzeń, spraw i wykroczeń, czynności sprawdzających, osób poszukiwanych,
  9. gromadzenie, zabezpieczanie dokumentacji oraz przygotowywanie dokumentów celem złożenia ich do archiwum KPP w Lubaniu,

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie średnie (pożądane w zakresie administracji),
  • doświadczenie zawodowe: 1 rok w zakresie pracy administracyjnej,
  • znajomość obsługi komputera,
  • komunikatywność, umiejętność współpracy i pracy zespołowej,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • posiadanie obywatelstwa polskiego,
  • korzystanie z pełni praw publicznych,
  • nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Dokumenty i oświadczenia:

  • życiorys/CV i list motywacyjny,
  • kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia,
  • kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy,
  • oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego albo kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie obywatelstwa polskiego,
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów realizacji procedury naboru o treści: Niniejszym, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Komendanta Powiatowego Policji w Lubaniu, moich danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procedury naboru na stanowisko sekretarki Zespołu ds Administracyjno Gospodarczych Komisariatu Policji w Leśnej Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu. Oświadczenie należy opatrzyć własnoręcznym podpisem.

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • dofinansowanie do wypoczynku pracowników,
  • dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat) od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. “trzynastka”),
  • nagrody jubileuszowe, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Termin i miejsce składania dokumentów: Dokumenty należy złożyć do: 15.03.2024 r. Decyduje data stempla pocztowego/ osobistego dostarczenia oferty do urzędu.
Miejsce składania dokumentów: Komenda Powiatowa Policji w Lubaniu ul. Sikorskiego 4, 59-800 Lubań

6 KOMENTARZE

  1. Kpina… “Wysokość proponowanego wynagrodzenia zasadniczego: 3.185,50 zł brutto” a najniższe wynagrodzenie brutto w tym roku wzrosło już do ponad 4200zl

  2. Dlatego ciągle w instytucjach państwowych są braki kadrowe. Dalej się nie wypowiem…Praca za takie pieniądze to akt desperacji , chyba że ktoś to lubi.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here