Pożar domu w Lwówku Śląskim

8
7196

Działania na miejscu prowadzą zastępy straży pożarnej z Lwówka Śląskiego, karetki pogotowia ratunkowego oraz funkcjonariusze policji.

 

 

Do pożaru w jednym z mieszkań przy ulicy Łąkowej w Lwówku Śląskim doszło w czwartkowe przedpołudnie 21 marca 2024 roku. Z wstępnych informacji wynika, że do pożaru doszło w jednym z mieszkań.

Jak udało nam się ustalić w budynku mieszkało łącznie 16 osób, w tym jedenaścioro dzieci. Wszyscy opuścili budynek. Jak relacjonują świadkowie, kilkumiesięczne dziecko zostało wyrzucone przez okno w ręce jednego z sąsiadów pomagających w ewakuacji.

Na miejscu prowadzone są działania. W akcji udział biorą zastępy strażaków z JRG PSP w Lwówku Śląskim, funkcjonariusze lwóweckiej policji, zespół ratownictwa medycznego z Pogotowia Ratunkowego w Jeleniej Górze.


8 KOMENTARZE

    • Witam. Budynek był prywatny. Nie należał do gminy. Podtopiony był 2 razy w przeciągu kilkunastu lat. Jednym razem woda wewnątrz osiągnęła poziom niespełna 20 cm. 2 lata temu już 70cm straciłam wtedy świeżo wyremontowany pokój. Pozostałe pomieszczenia są pomieszczeniami gospodarczymi-drewutnie, komórki itp.Nie widzę w tym cyklu.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here