Powiat Lwówecki przystępuje do kolejnej inwestycji

0
1611

Starosta Lwówecki Pani Małgorzata Szczepańska ogłosiła przetarg na kolejną ważną inwestycję. Tym razem budowlańcy wejdą do Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śląskim.

 

W dniu wczorajszym na stronach Starostwa Powiatowego w Lwówku Śląskim zawisł przetarg, którego przedmiotem jest wykonanie modernizacji pokrycia dachowego na budynku Sali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śląskim.

W zakres prac wchodzi m.in.: wymiana istniejącego pokrycia z dachówki karpiówki na nową o powierzchni ok. 550 m2, wymiana łat drewnianych pod dachówkę na nowe oraz zastosowanie nowych kontrłat mocujących folię na krokwiach, kominki wentylacyjne – niezbędne do wentylowania przestrzeni dachu, impregnacja konstrukcji istniejącej odkrytej poprzez dwukrotne malowanie preparatem solowym oraz ogniochronnym, docieplenia poddasza od strony górnego stropu nad salą gimnastyczną z wełny mineralnej, obróbki blacharskie, odwodnienie dachu.

Ponadto wymianie podlegać ma także pokrycie dachu – elewacja od strony północnej i południowej dach płaski o powierzchni ok 145 m2 oraz stolarka okienna a także drabinka komunikacyjna.

Inwestycje w oświatę były jednym z filarów inwestycji w poprzedniej kadencji Rady Powiatu Lwóweckiego i najwyraźniej ten trend będzie kontynuowany przez nowe władze.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here