Policja zatrzymała podejrzanego o niszczenie cmentarza żołnierzy radzieckich

6
1117

Wczoraj policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o kilkukrotną dewastację cmentarza żołnierzy radzieckich na Kamiennej Górze w Lubaniu.

 

Jak poinformował portal eLuban.pl do zatrzymania doszło w biały dzień. Mężczyzna na płocie cmentarza żołnierzy radzieckich wywiesił kartki z hasłami podobnymi do tych, które pojawiały się przy poprzednich dewastacjach. Tym razem dodatkowo pojawiła się odezwa zatytułowana Obudź się Polsko i zawieszki – Wstęp surowo wzbroniony i Roboty budowlane. Nad wszystkim powiewała zamontowana na wysokiej tyczce biało-czerwona flaga.

Mężczyzna swoim zachowaniem zwrócił uwagę spacerujących Kamienną Górą mieszkańców i to oni powiadomili policję.

Podejrzany został zatrzymany na gorącym uczynku, do czasu przyjazdu na miejsce policyjnego technika na podstawie obelisku leżał plecak obok którego widać było młotek. Wszystko wyglądało tak jak gdyby mężczyzna zamierzał na dobre rozprawić się z mogiłami żołnierzy radzieckich.

6 KOMENTARZE

    • no to zabłysłeś człowieku… jak takie masz podejście to czemu poniemieckie groby dalej stoją w wielu miejscach? Nagonka jest obecnie przez sytuację na świecie ale większość ludzi ma zamknięte głowy i tak myśli jak ty i nie nie jestem za putinem ale nie ma co myśleć takimi schematami bo robiąc tak nikt nie jest dobry bo Polacy tez wydawali Niemcom żydów. Nie wszyscy ale część to robiła tak samo nie każdy ruski jest tym złym. Obrzydliwe jest myślenie takich ludzi jak ty i tobie podobnym

  1. Jaka różnica jak gwałcą mordują czy kradną, kulturalny Niemiec, czy zdziczały Rosjanin, mord i gwałt zawsze będzie gwałtem. Powiedz to kobietom że wy to nie jesteście tak pokrzywdzone bo was kulturalnie zgwałcono. Chłopie co ty bierzesz?

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here