Policja o protestach w Lwówku Śląskim i Gryfowie Śląskim

44
3288

W niedzielne popołudnie na terenie powiatu lwóweckiego mieliśmy dwa protesty. Oba wydarzenia odbywały się w tym samym czasie i oba zabezpieczane były przez funkcjonariuszy naszej policji, co z pewnością było sporym wyzwaniem.

 

Po czwartkowym orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego, który stwierdził, że legalizacja zabiegu przerwania ciąży, w przypadku, gdy badania prenatalne lub inne przesłanki medyczne wskazują na duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu, nie znajduje konstytucyjnego uzasadnienia w kraju ruszyła fala protestów. Protestują kobiety w wielkich miastach, protestują i w małych miasteczkach. Panie wspierane są przez mężczyzn.

 

Po kilkaset osób zgromadziły niedzielne protesty w Lwówku Śląskim i Gryfowie Śląskim. Oba wydarzenia od godziny 16 do późnych godzin wieczornych zabezpieczane były przez mundurowych.

Funkcjonariusze KPP w Lwówku Śląskim oraz KP w Gryfowie Śląskim 25 października prowadzili działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa osób protestujących oraz osób postronnych w Lwówku Śl. i Gryfowie Śl.” – potwierdza rzecznik lwóweckiej policji, która przyznaje, iż w ocenie policji protesty przebiegały bezpiecznie.

Biorąc pod uwagę liczbę osób biorących udział w protestach oraz ich spontaniczność uważamy, że było bezpiecznie” – przyznaje sierż. Olga Łukaszewicz, która tłumaczy nam, iż mundurowi wylegitymowali i ukarali tylko jedną osobę.

Podczas protestu tylko wobec jednej osoby, która została wylegitymowana zastosowano wniosek o ukaranie do sądu za niezasłanianie ust i nosa. Było to spowodowane wielokrotnym zwracaniem uwagi i prośbami o założenie maseczki. W związku z lekceważącym podejściem tej osoby, sytuacja została zakończona wnioskiem o ukaranie.” – wyjaśnia pani rzecznik lwóweckiej policji.

 

Jak wiemy to nie koniec protestów. Już dziś kontynuację akcji zapowiadają w Gryfowie Śląskim, gdzie protest planowany jest na środę, 28 październik a oraz w Lwówku Śląskim, gdzie strajk ma się odbyć w piątek 30 października.

44 KOMENTARZE

 1. ,,prowadzili działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa osób protestujących oraz osób postronnych w Lwówku Śl. i Gryfowie Śl.” OK !
  I tak powinno być.
  I za to szacunek naszej polskiej policji. Wszystkim kobietom, policjantkom i Policji dużo zdrowia i odporności, podobnie jak wszystkim nam Polakom.
  Współczuję tym policjantom, których zła władza używa (niszcząc przez lata budowany autorytet), by bronić siebie oraz swoich złych rządów i wysyła na ulicę przeciwko Polkom i Polakom broniącym swoich słusznych praw.
  Trzymajmy się zdrowo i nie dajmy niszczyć naszej Polski sługusom Kaczyńskiego, bo to zły człowiek, który nie powinien decydować w 2020 roku o nas i naszym państwie.

  • Niech żyje Kaczyński ! jeden w śród najmądrzejszych i najodważniejszych Polaków. Dzięki Lechowi i Jarosławowi mamy wolną Polskę . Tylko takie byłe ezbectwo jak diabeł ciągle miesza w kotle, podburza , buntuje, aby tylko komuna wróciła i z powrotem nieuki przejęli władzę, aby dalej mogli okradać Polaków, rozsprzedawać firmy i ziemię. A pieniądze same będą płynęły na ich konta, bo rządzić jak już pokazali wcale nie potrafią.

 2. A gdzie Ci wszyscy pieniacze, mówiący jaka to hołota była na ulicy ? Jeden wniosek za brak maseczki. Dobrze młodzi, protestować, nie dać sobie ograniczyć wolności. Pełzająca dyktatura tylko czeka na waszą bierność !
  Zdecydujcie gdzie chcecie żyć.

 3. Prostestowac można i nawet trzeba ale po co te wulgaryzmy? Bez przerwy krzyczą Jeb***, wypierda*** itp… Dzieci i osoby starsze też to słyszą… Aż uszy bolą… Dzieci uczestniczą w strajku gdzie lecą same wulgaryzmy… Może też strajkować i używać mniej wulgarnych słów… Starjk minie A dzieci nadal będą miały to w glowie i będą wiedziały ze można się tak wyrażać, bo każdy publicznie się tak wyraża… Wstyd dziewczyny

  • bo osoby starsze nie przeklinają xD a jeśli dziecko się dobrze wychowuje, to nie trzeba w każdy sposób pilnować, żeby tylko dziecko nie usłyszało żadnego wulgaryzmu, bo i tak go nie powtórzy, wystarczy rozmawiać z dzieckiem 🙂

 4. Ludzie co wy za głupoty piszecie ?? Na przodzie marszu było głośno fakt ale tylko na przodzie, reszta szła w ciszy. Nie wyrzucajcie wszystkich do jednego worka. Nikt nie znał trasy protestu, nikt nie wiedział jak to będzie wyglądać ale każdy przyszedł na protest żeby wspierać kobiety i walczyć o prawa kobiet. Chwała ludzia za to że mają odwagę iść walczyć o swoje prawa, walczyć o normalną Polskę!! Lepiej wyjść z domu i coś robić niż siedzieć na dupie i narzekać. !!!!

  • Ten kto idzie za stadem baranów, to taki sam baran jak ten co z przodu.Kobieto o jakie ty prawa walczysz dla kobiet? o prawo zabijania. Wysterylizuj się endoskopowo, a nie będziesz musiała zabijać, tylko będą cię czekały same przyjemności “rżnięcie się na okrągło” ,czy to po pijaku, czy po naćpaniu i wtedy nie będziesz się bała, że urodzisz debila o i nie będziesz musiała wychodzić na ulicę.

  • Nie doceniasz problemu
   Nie doceniasz polskich kobiet.
   Nie doceniasz polskiej młodzieży
   do końca świata i 5 minut dłużej
   Niech żyje Polska i jej wartości – zgoda.

  • “Bóg Honor Ojczyzna ” Panie Boże broń nas nie tylko od głogu i wojny, ale od Chama ! To młode rozbestwione, wulgarne społeczeństwo wywodzące się z rodzin byłych ciemniaków ubowców wyzbytych człowieczeństwa, bo wiadomo co robili… Tylko ich dzieci nie znają prawdy, plastikowe panienki i chłoptysie, którym nigdy nic nie brakowało. Nawet świadectwa w szkole podstawowej, średniej mieli po znajomości wypisywane. Znam takich osobiście. Mają maturę, a nie wiedzą, gdzie Gdański leży, nie mówiąc jaki robią błędy w pisaniu, a wulgaryzm o cho , cho. – uszy więdną. Tylko krzyczą komuno wróć! Nie którzy, co ważniejsze stanowiska zajmowali, np, panowie I sekretarze ,dyrektorzy zakładów pracy, PGR-ów, urzędasy po podstawówkach wieczorowych, nie tylko studia swoim bubkom załatwili, a nawet dyplomy inżynierów. Później pracę w urzędach , milicji, a co najgorsze w Oświacie. To są skutki wychowania wulgarnego pokolenia, przesiąkniętego komuną . Czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci. Cham choć by ukończył 5 fakultetów, będzie chamem. Nigdy z chama nie zrobisz Pana. Kultura musi być wpajana od urodzenia. Prawie całą inteligencję polską ” przyjaciele” Sowieci i Niemcy wymordowali. Dzisiaj to już ich 3 pokolenie i uważają się za inteligencję, ależ cóż to za chamska inteligencja. Katastrofą jest to, że Oni uczą w szkołach nasze dzieci i, robią im wodę z mózgu, po cichu wprowadzają ideologię LGTB i walczą z religią w szkołach.Dzisiaj wyprowadzają dzieci z średnich szkół i studentów i karzą domagać się aborcji bez ograniczeń,a więc mordowania dzieci.A gdzie jest antykoncepcja ? czy trzeba zabijać wszystkie wpadkowe ciąże. Czy Wy kobiety macie jakiekolwiek sumienie.Najpierw balangi alkohol, używki, a dopiero potem strach, że urodzi się debil, więc trzeba usunąć. Apeluję i dobrze radzę wszystkim zbuntowanym,egoistycznym , wulgarnym dziewuchom niech się wysterylizują endoskopowo – krótki zabieg usunięcie jajników i to za darmo. Nie będziecie musieli zabijać swoich dzieci tylko uprawiać seks na okrągło z kim tylko popadnie oraz nie będziecie musieli wychodzić na ulicę i wrzeszczeć jak dzicz.

 5. Żeby uświadomić p.lempart ma w d… Pie wasze prawa chcę obalić demokratycznie wybrany rząd o czym wczoraj powiedziała. Czyli Miller na premiera. Podnieść wiek emerytalny zabrać 500+ i 300 wyprawki szkolnej, płacić podatek dochodowy nie od 27roku tylko 18 itd i TP.

 6. Co tak skromnie: tylko dzieci nienarodzone mordować? A dlaczego nie mordować pensjonariuszy DPS-ów,
  pacjentów szpitali psychiatrycznych no i emerytów po 70- roku życia. Aby żyło się lepiej, wygodniej nam-młodym zdrowym, którzy zasze takimi zostaną?

  • Mas rację, wszystko wskazuje na to, że celowo wprowadzają osobę młodą z korona wirusem,/ bo niektórzy młodzi nie mają żadnych objawów lub słabe / do domów starców,aby wszyscy zachorowali i z tego powodu poumierali, w celu przejęcia ich mieszkań i dorobku życiowego. Bo jest to bardzo podejrzane, że osoby przykute do łóżek, zamkniętych pomieszczeniach, nigdzie nie wychodzące zostają zarażone korona wirusem.W pierwszej kolejności umierają. Czy to czasem jest nowy sposób eliminowania starego pokolenia, Jeszcze całkiem nie dawno uśmiercano Pawulonem w pogotowiach ratunkowych.Tak się zachowuje nowe egoistyczne pokolenie wychowane bez przykazań Bożych , przyzwyczajone do wygód, nieróbstwa, nie nauczone szacunku do bliźniego . Najlepiej oszukać , ukraść i jeździć drogą fura, z nauką też na bakier. Czy oni myślą, że zawsze będą piękni i młodzi. Nie wiedzą, że jak naród nie ma wiary , historii to i nie ma tożsamości, a jest łatwym łupem dla wroga. Politycy postkomunistyczni czy to z PO, SLD czy inni to jedna “zaraza” chcą przejąć władzę,- obiecują złote góry ,” rubta co chceta “tym młodym niedouczonym podatnym do naginania ludziom. Nie zdają sobie sprawy że będą ich niewolnikami jak nasze pokolenie za komuny, że zabiorą im wszystkie przywileje,które otrzymaliśmy od PIS-u i Solidarności, a na domiar jeszcze dostaną pałą po plecach i roboty, a jak się nie podoba to na saxy. Tak jak zrobili z naszym pokoleniem. Do pracy za granicę nie wysłał Polaków PIS, tylko Balcerowicz, Lewandowski, Wałęsa i Tusk.Ponadto islamiści, których wpuszczą do naszego domu Polski będą podcinać wam gardła. Tak jak sięto dzieje we Francji. To dopiero początek, będzie jeszcze gorzej.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here