Podziękowania dla policjantów z lwóweckiej drogówki

0
1075
motocykl policja wypadek

Lwóweccy policjanci z ruchu drogowego każdego dnia czuwają nad bezpieczeństwem mieszkańców powiatu. Nigdy nie są obojętni na problemy i zagrożenia, a bezpieczeństwo w ruchu drogowym to dla nich priorytet.

 

 

 
 
31 lipca 2023 roku patrol ruchu drogowego został wezwany na miejsce kolizji. Na drodze wojewódzkiej nr 297 między miejscowościami Brunów a Włodzice Wielkie kierująca pojazdem BMW z niewyjaśnionych przyczyn zjechała do przydrożnego rowu. Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wykonali niezbędne czynności. Oprócz strachu, kierującej nic się nie stało, a pojazd posiadał jedynie otarcia powłoki lakierniczej.
 
9 sierpnia br. na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Lwówku Śląskim wpłynęło podziękowanie dla asp. Dawida Łopato oraz sierż. Tomasza Słomianego za profesjonalizm, spokój, empatię oraz podejście do kierującej, które sprawiły, że kobieta się uspokoiła, a jej stres związany ze zdarzeniem drogowym zniknął.
 
 
 
 
„Pełny profesjonalizm obu Panów jest godny podziwu i naśladowania.”
 
Chociaż obsługa zdarzeń i niesienie pomocy to codzienność w służbie policjantów ruchu drogowego, funkcjonariusze byli pozytywnie zaskoczeni gestem kobiety. Takie podziękowania są dla nich bardzo miłe i pokazują, że nawet najprostsza pomoc może być zauważona i doceniona.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here