Podglądanie zwierzątek tylko za zgodą leśników

1
859
jeleń lwówecki grappa
zdjęcie poglądowe

Leśnicy wydali komunikat, w którym wskazują, iż każdy, kto będzie chciał podglądać życie w lesie za pomocą “monitoringu wizyjnego” musi uzyskać specjalną zgodę.

 

 

 

W środę, 8 lutego 2023 roku Nadleśniczy Nadleśnictwa Świeradów wydała komunikat, w sprawie umieszczania urządzeń do monitoringu wizyjnego.

„Nadleśniczy Nadleśnictwa Świeradów informuje, że umieszczanie urządzeń służących do prowadzenia monitoringu wizyjnego (tzw. Fotopułapek i kamer leśnych), odbywa się tylko i wyłącznie po uprzednim uzyskaniu zgody Nadleśniczego.” – czytamy w komunikacje.

Nadleśniczy wskazuje w nim także, iż wszelkie urządzenia znalezione na terenie Nadleśnictwa, o których pochodzeniu pracownicy nadleśnictwa nie będą mieli wiedzy, zostaną zdemontowane i złożone w depozycie Straży Leśnej, a informacja o takim zdarzeniu zostanie umieszczona na stronie internetowej nadleśnictwa w dziale Aktualności.

1 KOMENTARZ

  1. Halo..Halo Co jedynie Nadleśniczy może to zasugerować …o wydanie pozwolenia .He..Hee.Nie ma takiego przepisu prawa o zabronieniu monitoringu wizyjnego , Chyba że jesteś na terenie :OBSZARU OCHRONY ŚCISŁEJ.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here