Planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej

3
3094

Tauron zapowiada przerwy w dostawie energii elektrycznej spowodowane planowanymi pracami na terenie gminy Lwówek Śląski.

 

 

Co zrobić, jak zabraknie prądu?

Pracownicy Tauron Dystrybucja radzą, aby w pierwszej kolejności sprawdzić bezpieczniki (korki). Następnie sprawdzić, czy jest prąd na klatce lub ulicy. Jeżeli prądu nie ma na klatce schodowej to należy skontaktować się z administratorem lub właścicielem budynku. Natomiast, jeżeli prądu nie ma również w sąsiednich budynkach oraz na ulicy należy jak najszybciej zadzwonić na numer alarmowy Tauron Dystrybucja – 991 i zgłosić awarię. Pod tym numerem telefonu możesz również na bieżąco sprawdzać przewidywany czas usunięcia awarii.

Planowe wyłączenia prądu

Tauron Dystrybucja informuje, iż w dniu 26 września 2022 roku wystąpią przerwy w dostawie energii elektrycznej:

  • Lwówek Śląski, ul. Betleja od 1 do 7, baseny, Rybna, Potokowa, Wiejska, Piekarska, Struga, Kilińskiego działka budowlana 46 – w godzinach od 09:00 do 12:00
  • Ustronie, od 15 do 66 – w godzinach od 12:00 do 15:00

3 KOMENTARZE

  1. W firmie, w której pracuję w zeszłym roku przyszła podwyżka prądu o w właśnie 56%. Szefowa jak zobaczyła pismo z Tauronu to o mało zawału nie dostała. Jak ochłonęła to myślała aby firmę zamknąć.
    Po przemyśleniu skończyło się na zwolnieniach i podwyżkach wyrobów. Sprzedaż bardzo się zmniejszyła a co chwila przychodzą podwyżki półfabrykatów do produkcji boimy się, że firma może nie przetrwać kolejnych podwyżek. Generalnie koszty prowadzenia działalności bardzo od 2 lat rosną a przychody spadają. Jak długa da się tak ciągnąć??

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here