Nowy punkt znanej sieci na Rozdrożu Izerskim

5
1659
zdjęcia udostępnione przez Pana Przemysława - dziękujemy

Ludzka głupota nie zna granic. Po raz kolejny możemy się o tym przekonać patrząc na zdjęcia z Rozdroża Izerskiego, gdzie „ktoś” porzucił śmieci.

 

 

Śmieci w górach są poważnym problemem ekologicznym. Zanieczyszczenie środowiska jest szkodliwe dla dzikiej przyrody, a także dla ludzi. Śmieci w górach mogą mieć szkodliwy wpływ na dzikie zwierzęta, które mogą je jeść lub zaplątać się w nie, co może doprowadzić nawet do ich śmierci. Aby przeciwdziałać zanieczyszczeniu środowiska w górach, ważne jest, aby wszyscy ludzie, którzy odwiedzają te obszary, byli odpowiedzialni i zadbali o swoje śmieci. Można również przyczynić się do walki ze śmieciami w górach poprzez udział w lokalnych inicjatywach sprzątających oraz poprzez promowanie działań ekologicznych i zrównoważonego rozwoju.

Niestety, problem śmieci w górach jest coraz bardziej powszechny i bez zdecydowanej reakcji całego społeczeństwa trudno będzie go zwalczyć.

Jednym z karygodnych przykładów jest ten z Rozdroża Izerskiego. Pan Przemysław uwiecznił na zdjęciach przytłaczający obraz. W tym wyjątkowym miejscu „ktoś” porzucił śmieci. Te ewidentnie pochodzą z sieci Żabka, aczkolwiek na chwilę obecną trudno jednoznaczne stwierdzić, kto je tu porzucił. Natomiast odpowiedź na pytanie; „dlaczego” wydaje się tu być banalnie prosta i oczywista.

5 KOMENTARZE

  1. Tomasz D . jest świadomy że to jego śmieci i obiecał ze je posprząta a jeśli tego nie zrobi można mu je podrzucić do Szklarskiej do żabki. Policja i straż leśna nie ma czasu na szukanie właściciela bo może to być za trudne .

  2. Ten Niewierny Tomasz ze Szklarskiej Poręby wyrzuca teraz śmieci do Świeradowa. Chyba się tam przejadę do niego i mu wytłumaczę, że tak nie wolno robić. Swoją drogą to kompletny idiota.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here