Nowy chodnik na ulicy Polnej

4
1247
fot.: UGiM Gryfów Śl.

Burmistrz Gminy i Miasta Gryfów Śląski, składa serdeczne podziękowania Staroście Lwóweckiemu Panu Danielowi Koko oraz Kierownikowi Zarządu Dróg Powiatowych Panu Markowi Makowskiemu za zrealizowanie następującego zadania „Remont nawierzchni dróg powiatowych w gminie Gryfów Śląski oraz remont nawierzchni chodnika przy drodze powiatowej 2542D w Gryfowie Śląskim”. Dzięki zaangażowaniu obu Panów pod koniec 2023 roku udało się rozstrzygnąć przetarg na realizację ww. inwestycji.

 

 
Mieszkańcy Gminy Gryfów Śląski mogą już cieszyć się nowym chodnikiem na ulicy Polnej oraz wyremontowaną drogą o długości 0,235 km, w miejscowości Krzewie Wielkie.
 
Na ostatniej prostej jest również wybór Wykonawcy dla realizacji inwestycji pn.”Remont nawierzchni drogi powiatowej nr 2514D w m. Młyńsko, gmina Gryfów Śląski w km 2+080-2+796 o długości 0,716 km”.
 
Chciałbym podkreślić, że Starosta Lwówecki Pan Daniel Koko zrealizował swoją obietnicę remontu ww. odcinków dróg oraz chodnika, za co jestem wdzięczny.
 
-/Monika Gałucha Insp. ds. zamówień publicznych, UGiM Gryfów Śl./-
 

4 KOMENTARZE

  1. No cóż. Chodnik szeroki jak by tabuny ludzi chodziły. Krawężniki wysokie -samochody nie zaparkują. Zatoczki przerosły inwestora. No i skrzyżowanie ul. Polnej z Kolejową od strony Lwówka nieoznakowane.Tylko patrzeć jak dojdzie do nieszczęścia bo obcy pędzą prosto jak szaleni. Nie sztuką jest narzekać-wiem ale ręce opadają

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here