Nietrzeźwa kierująca sprawcą kolizji drogowej

5
1054

Dwa lata pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów grozi 28-letniej kierującej osobowym VW, który wpadła w ręce policjantów. Kobieta doprowadziła do kolizji drogowej w miejscowości Brunów. Miała ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

 

Wczoraj około godziny 21.00 policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego podczas patrolu najechali na zdarzenie drogowe w miejscowości Brunów.

Funkcjonariusze ustalili, że kierująca osobowym volkswagen golfem na łuku drogi straciła panowanie nad kierowanym pojazdem i zjechała z drogi uszkadzając ogrodzenie posesji.

Kierującą przebadano na zawartość alkoholu w organizmie. Okazało się, że 28- latka z powiatu bolesławieckiego ma ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Kobieta straciła prawo jazdy.

Teraz 28- latce grozi kara dwóch lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów Ponadto kobieta poniesie również konsekwencje za spowodowanie kolizji.

-/sierż. Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śląski/-

5 KOMENTARZE

  1. A że te Państwo jeszcze działa!! Tylko się rozejrzyjcie!! A oczy miejcie szeroko otwarte!Jeszcze nie wiecie!!! To kobiety są podstawą ,że te Państwo jeszcze Działa!

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here