Napad na właściciela kantoru w Gryfowie Śląskim.

12
511

Policja postawiona w stan najwyższej gotowości. Wzmożone patrole na drogach. Powiadomione ościenne jednostki policji oraz straż graniczna.

W środę 28 sierpnia 2019 roku kilka minut przed godziną 9. właściciel kantoru w Gryfowie Śląskim jak codziennie miał w zwyczaju przyjechał samochodem do pracy i zaparkował go w pobliżu kościoła. W tym momencie podeszło do niego dwóch mężczyzn w kominiarkach, uderzyli go pałką w głowę i zabrali torbę z całą jej zawartością. Mężczyzna z obrażeniami głowy trafił do szpitala.

Wiemy, iż właściciel kantoru miał w torbie znaczną ilość gotówki.

Policja dla dobra prowadzonych poszukiwań na chwilę obecną nie zdradza zbyt wiele szczegółów. Wiemy, iż do poszukiwań zostały zadysponowane znaczne siły i środki. Mundurowi zabezpieczyli monitoringi. Lwóweccy policjanci współpracują także z ościennymi jednostkami policji oraz strażą graniczną.

12 KOMENTARZE

  1. Dokładnie tak jak pisze kat.
    Ludzie pracują i uczciwie prowadzą swój interes a jakaś hołota robi komuś krzywdę i kradnie.

    Powinni opublikować nazwiska i twarze.

  2. Biorąc pod uwagę powagę zdarzenia to raczej jednostki wyzsze rangą przejęły już sprawę. A tak poza tym to współczuję temu miastu, że nosi po swojej ziemi tskich znawców jak wy. Żygac mi się chce na samą myśl ile teraz w ludziach jadu. Życzę wystkim sukcesu w tej spawie i zdrowia poszkodowanemu

  3. Na zachodzie ludzie są dumni z tego, że mogą pomóc służbą a przy tym pomóc innym poszkodowanym i wspólnie poprawiają bezpieczeństwo. U nas się to nazywa “strzelanie z ucha”. Eh… jednak jeszcze nam dużo brakuje do poziomu krajów cywilizowanych. Obym się myliła, oby piszący komentarze byli w mniejszości.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here