Motocyklista na pełnej prędkości wjechał w osobówkę.

2
1990
zdjęcie nadesłane przez czytelników - dziękujemy

Tak wygląda finał wypadku, do którego doszło około 15:25 w Raciborowicach Dolnych, gdzie – jak twierdzą nasi czytelnicy – motocyklista z dużą prędkością wjechał w samochód osobowy.

 

Jak udało nam się ustalić motocyklista przeżył, ale jest mocno poturbowany. Ma uraz wielonarządowy, otwarte złamanie ręki i złamanie nogi. Pierwszej pomocy udzielili mu przechodnie. Na miejscu są już wszystkie służby – patrol policji, zespół ratownictwa medycznego oraz trzy zastępy straży pożarnej.

Z ustaleń policji wynika, że kierująca Volkswagenem, 46-latka z powiatu złotoryjskiego wymusiła pierwszeństwo przejazdu na 31-letnim motocykliście z gminy Warta Bolesławiecka. Mężczyzna kierował motocyklem pomimo sądowego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów.

2 KOMENTARZE

  1. On nie był żadnym motocyklistą nawed nigdy nie stał koło prawdziwego motocyklisty,to jest debil mający motor,a to było do przewidzenia.Ludzie mówią ze szkoda że przeżył,bo za jakiś czas wyzdrowieje i dalej bedzie robił to co robi,a jeszcze kogoś niewinnego zabije

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here