Mistrzostwa powiatu – sztafetowe biegi przełajowe

0
610

Dnia 6 października 2020 roku na Stadionie Miejskim w Lwówku Śląskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego SZS w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

 

Zawody rozegrane zostały w reżimie sanitarnym w trzech kategoriach wiekowych tj. igrzyska dzieci (rocznik 2008 i młodsi), igrzyska młodzieży (rocznik 2006 i 2005), licealiada młodzieży (rocznik 2001 i młodsi). Organizatorem zawodów był Powiatowy SZS w Lwówku Śląskim, zawody finansowane były ze środków dotacji Gminy i Miasta Lwówek Śląski oraz Powiatu Lwóweckiego. Sędzią głównym wszystkich biegów był p. Grzegorz Połaczewski. W zawodach wystartowało około 140 zawodniczek i zawodników szkół Powiatu Lwóweckiego.

Zwycięzcy poszczególnych biegów awansowali do Finału Dolnośląskiego, który zaplanowany jest na październik 2020 roku w Olszynie. Gratulacje i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

IGRZYSKA DZIECI – ROCZNIK 2008 I MŁODSI (KLASY VI i MŁODSI)

Dziewczęta – dystans – 6 x 800m

I miejsce – SP nr 2 Lwówek Śląski – op. Magdalena Pawłowicz
II miejsce – SP nr 1 Lwówek Śląski – op. Marek Bialic
III miejsce – SP nr 1 Gryfów Śląski – op. Mirosław Mleczek
IV miejsce – SP nr 3 Lwówek Śląski – op. Danuta Pogoda
V miejsce – SP nr 2 Lwówek Śląski – op. Magdalena Pawłowicz (PK)

SP 2 Lwówek Śląski: Wiktoria Sikora, Weronika Rosołek, Martyna Michalska, Weronika Dancewicz, Anna Paciejewska, Lena Widuch.

Chłopcy – dystans – 6 x 1000m

I miejsce – SP nr 2 Lwówek Śląski – op. Magdalena Pawłowicz
II miejsce – SP nr 1 Lwówek Śląski – op. Mirosław Mleczek
III miejsce – SP nr 2 Lwówek Śląski – op. Magdalena Pawłowicz (PK)

SP 2 Lwówek Śląski: Filip Siedlecki, Wiktor Niedzielski, Jakub Ostyński, Konrad Draj, Adrian Kopiec, Jacek Górski

IGRZYSKA MŁODZIEŻY – ROCZNIK 2007/2006 (KLASY VII/VIII)

Dziewczęta – dystans – 6 x 1000m

I miejsce – SP Wleń – op. Marta Świerczyńska-Janur
II miejsce – SP nr 1 Gryfów Śląski – op. Beata Hryciew-Listwan
III miejsce – SP nr 1 Lwówek Śląski – op. Marek Bialic
IV miejsce – SP nr 2 Lwówek Śląski – op. Grzegorz Połaczewski

SP Wleń: Katarzyna Frontczak, Wiktoria Frontczak, Martyna Łukasiewicz, Aleksandra Łukasik, Dorota, Morman, Korlenia Pożoga.

Chłopcy – dystans – 6 x 1200m

I miejsce – SP nr 2 Lwówek Śląski – op. Grzegorz Połaczewski
II miejsce – SP nr 1 Gryfów Śląski – op. Beata Hryciew-Listwan
III miejsce – SP nr 1 Lwówek Śląski – op. Marek Bialic
IV miejsce – SP 2 Lwówek Śląski – op. Grzegorz Połaczewski

SP 2 Lwówek Śląski: Ignacy Zabłocki, Dominik Karp, Oliwier Tyczkowski, Norbert Herba, Hubert Burdukiewicz, Bartosz Polarczyk.

LICEALIADA MŁODZIEŻY – ROCZNIK 2001 i młodsi

Dziewczęta – dystans – 6 x 1000m

I miejsce – ZSE-T Rakowice Wielkie – op.Joanna Łukasik
II miejsce – ZSOiZ Lwówek Śląski – op. Katarzyna Bialic

ZSE-T Rakowice Wielkie: Kinga Benesz, Lidia Bożek, Gabriela Kowalska, Marcelina Koryluk, Julita Mazur, Karolina Rękas, Magdalena Ryś, Klaudia Tomaszewska, Wiktoria Fedorowicz, Wiktoria Zastawniak.

Chłopcy – dystans – 6 x 1200m

I miejsce – ZSE-T Rakowice Wielkie – op. Adam Dymitroca
II miejsce – ZSOiZ Lwówek Śląski – op. Marek Bialic
III miejsce – ZSOiZ Gryfów Śląski – op. Arkadiusz Cichoń

ZSE-T Rakowice Wielkie: Gabriel Karpowicz, Wiktor Kocot, Wojciech Kruczkowski, Konrad Liszka., Mariusz Wituszyński, Aleksander Zawada, Kacper Dopieralski.

Opracował G. Połaczewski

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here