Marcin Bustowski i Dominik Gudowski Kandydaci do Parlamentu Konfederacja

8
1034

Marcin Bustowski i Dominik Gudowski Kandydaci do Parlamentu Konfederacja Okręg Nr 1 pozycja 6 i 5

Art.4. Konstytucji wyraźnie mówi:Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu”. Niestety, Naród polski nie ma możliwości wykonania tej władzy! A więc władzy nie ma, pomimo zapisu w Konstytucji.

To właśnie doprowadziło do tego, co jest w Polsce od prawie 30 lat. Wprowadzana jest cała masa ustaw, które są bardzo niekorzystne dla Polski, dla Polaków, dla przyszłości naszego Narodu.

Rząd (czyli kilka lub kilkanaście skorumpowanych osób) robi z Polską to, co tylko im się podoba, a my, Naród, nie mamy nad Rządami jakiejkolwiek kontroli społecznej. Efektem tego, jako przykład, jest nieograniczone, bez opamiętania zadłużanie Polski na całe generacje naszych dzieci, wnuków i prawnuków, co w przyszłości oczywiście doprowadzi do ogromnej katastrofy NARODU, a my Naród, nie możemy tego formalnie powstrzymać… mimo, że to dotyczy właśnie nas!

Naród ma możliwość zaproponowania jakieś ustawy, ale Rząd zawsze to może odrzucić i… odrzuca. Naród polski nie ma ŻADNEJ możliwości zawetowania ustaw wprowadzonych przez Rządy. Naród może wypowiedzieć się w Referendum, ale garstka polityków może tę WOLĘ NARODU wyrzucić do śmietnika i… wyrzuca tak, jak robi się to od tylu lat!

No więc, jaką to niby, my polski Naród mamy władzę? Żadną. To najważniejsze postanowienie Konstytucji jest od lat łamane, od lat!

Weto Obywatelskie (nie mylić tutaj tego pojęcia z Liberum Veto!!), Inicjatywa Obywatelska i obowiązujące Rząd REFERENDUM, czyli w skrócie WIR, to są podstawowe elementy doktryny politycznej jaką jest PRAWDZIWA demokracja. Powszechnie w Polsce używane jest słowo demokracja, ale nie rozumiemy tego, co ono naprawdę znaczy. Bez WIR-u demokracja NIE ISTNIEJE!

Prawdziwa demokracja nie oznacza „rządów ludu” !! Oznacza to „nadzór Narodu na tym co ROBI RZĄD”.

Rząd jest, był i będzie, bo musi być, ale nie będzie partii rządzącej! Będzie parlament tworzący propozycje ustaw i będzie rząd ustawy te wprowadzający.

Ale… Rząd proponuje, a Naród – AKCEPTUJE… lub nie! Oczywiście chodzi tutaj o ustawy o znaczeniu strategicznym dla Polski polskiego Narodu.

Nie będzie opozycji w Sejmie, bo opozycją będzie polski NARÓD. Nie będzie lewicy, ani prawicy!! To z kolei, spowoduje zniknięcie dewastujących nasz Naród podziałów na „lewicę” i „prawicę” na tych „dobrych” i na tych „złych”. Tego już nie będzie.

Nie będzie już możliwe, przetrzymywanie dobrych projektów ustaw w tak zwanej „zamrażarce” marszałka Sejmu.

Ten model od ponad 170 lat funkcjonuje przecież Szwajcarii. To wcale nie oznacza, wprowadzenia do Polski demokracji szwajcarskiej, bo ktoś, kto zna szczegóły tej demokracji nigdy by się na to nie zgodził. Ja też bym się na to nie zgodził. W związku z tym, należy podkreślić, że tu nie ma mowy o wprowadzeniu tzw. demokracji szwajcarskiej!

Nie oznacza to też odebrania ludziom jakichkolwiek świadczeń! To jest bardzo ważne dla wielu Polaków

Przeprowadzona niedawno na Internecie ankieta, gdzie odpowiedziało 15.000 osób, wskazała na to, że 95% respondentów tak chce! Niektórzy otwarcie przyznali, że TAK CHCĄ, pomimo, że są zagorzałymi zwolennikami PIS czy PO!

To, koleżanki i koledzy posłowie, jest mój przyszły elektorat. Nie chce dać Polakom tego, co ja chcę. Ja chcę dać Polakom, to czego oni chcą.

Przekazanie rzeczywistej władzy polskiemu Narodowi spowoduje, że miliony Polaków powróci do Polski, że miliony Polaków z Polski nie wyjedzie tak, jak planuje, będą rodzić i wychowywać swoje dzieci tutaj w Polsce. Niepotrzebne im wtedy będzie żadne 500 +. Polscy przedsiębiorcy przestaną masowo uciekać z Polski tak, jak to dzieje się teraz.

Naród polski, to w tej chwili świadome społeczeństwo, a nie banda baranów, która koniecznie musi być zarządzana przez kogoś, byle nie przez siebie. Naród polski dorósł do tego i zasłużył na to, aby mieć nadzór społeczny nad poczynaniami przyszłych Rządów.

I tutaj chciałem się zwrócić do Pana Jarosława Kaczyńskiego i Pana Grzegorza Schetyny oraz wszystkich pozostałych polityków i ich wyborców: Jeśli jesteście prawdziwymi patriotami i w Waszych sercach leży dobro polskiego Narodu, dołączcie do mnie.

Bardzo serdecznie Was zapraszam do tego procesu przekazania prawdziwej władzy nadzorczej naszemu, polskiemu, Narodowi.

Zmieńmy wspólnie, system polityczny bez zmiany ustroju politycznego. Niech Polska stanie się prawdziwie demokratyczną Polską. Zapraszam Was do wspólnego stołu, nie musi być okrągły. Zapraszam Was, do tego abyśmy wspólnie spowodowali, że to polski Naród będzie decydował o swojej przyszłości, a nie tak jak dotąd – garstka polityków.

Proszę również zauważyć, że fakt iż decyzje strategiczne jakie podejmuje w danym państwie Naród, oznacza jego niebywałą siłę na arenie międzynarodowej. Oznacza to brak możliwości wywierania presji na polityków przez rządy innych krajów lub też lobbystów różnego rodzaju koncernów. Każdego posła da się przekupić, ale Narodu danego Państwa się nie da.

My, jako kandydaci na posłów do Sejmu z listy społecznej Konfederacja, nie mamy żadnego problemu z tym, aby pracować dla dobra Narodu polskiego pod nadzorem tego Narodu. My się tego nie boimy. A Wy?

Z góry dziękujemy za uwagę Marcin Bustowski – Dominik Gudowski Kandydaci na Posłów Konfederacja okręg 1 poz 6 i 5

Szanowni Państwo,

podstawowym celem naszego udziału w kampanii wyborczej kandydatów na posłów RP jest powołanie Państwowej Agencji Bezpieczeństwa Żywności oraz tworzenia rezerw żywnościowych celem stabilizowania ceny produktów spożywczych dla polskich konsumentów. Raport Najwyższej Izby Kontroli (NIK) pod nazwą „E” w żywności bez kontroli obrazuje katastrofalny stan rzeczy rządów PO-PSL-PiS. Według tego raportu, skrzętnie ukrywanego przed opinią publiczną jest ZAGROŻENIE CHOROBAMI NOWOTWOROWYMI dla DZIECI w wieku 1-10 lat. “E” Substancje do awane do żywności są powolnym zabójcą wszystkich Polaków bez, którzy sięgają po produkty spożywcze, w szczególności robiący zakupy w zachodnich marketach na terenie Polski.

Każdy Polak ciężko pracując i zarabiając swoje pieniądze musi mieć pełną gwarancję, że organy państwa czuwają nad bezpieczeństwem polskich rodzin. Obecnie ani Sanepid, ani inne instytucje państwowe, nie kontrolują bezpieczeństwa jakości żywności sprzedawanej konsumentom, o czym stanowi raport NIK: https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/e-w-zywnosci-bez-kontroli.html

Jako przyszli parlamentarzyści będziemy żądać przywrócenia Polskiej Normy Bezpiecznej Żywności, w szczególności na produkty dziecięce, m.in. parówki. Przez ponad 20 lat zachodnie markety wyniszczyły 140 tys. polskich małych sklepów importując żywność III gatunku z zagranicy jednocześnie eksportując z Polski to co zdrowe. Przykładem takim jest
polska wieprzowina.

Rolnik jest SŁUGĄ NARODU

Rolnik produkuje w interesie konsumentów, a skazany jest na rabunkową politykę rolną PSL-u i PiS-u, gdzie surowiec jest za bezcen, a konsument narażony jest na “gangsterkę” w przemyśle spożywczym, bo niewydolne Państwo nie jest w stanie zadbać o bezpieczeństwo żywnościowe.

Przywrócenie Polskich Norm (PN) na żywność.

Należy:
– wprowadzić ceny rekomendowane dla polskiego rolnika i
konsumenta
– przesunąć środki na produkcję i każdą sztukę hodowlaną
zwierząt w tym kończąc z fikcją “pseudorolnictwa”
– stworzyć realną ochronę polskich producentów

POLSKA zdrowa żywność na stole u polskiego konsumenta a nie u Niemca czy Francuza.
PiS-owska propaganda sukcesu – słowa prawdy:

Stopa inwestycji (relacja nakładów brutto na środki trwałe do PKB) osiągnęła zaledwie 17,7 %, co było najgorszym wynikiem od 25 lat”. Znaczna większość Polaków jest okradana przez system lichwiarski. Pora zlikwidować parabanki, firmy windykacyjne ograbiające Polaków, umowy na odległość (tzw. umowy przez telefon).

Celem ochrony Polaków przed nieuczciwą praktyką banków należy wprowadzić zapis: jedyny przedmiot kredytobrania jedynym przedmiotem zastawu.

 

Szanowni Państwo dlaczego decydujemy się kandydować

Drodzy Rodacy, wspólnie zadbajmy o Nasze zdrowie my Rolnicy i Konsumenci!!!

Naród polski jest w fatalnym stanie zdrowotnym. W Polsce umiera więcej osób rocznie niż za czasów II wojny światowej!

Czy zdajecie sobie Państwo sprawę z tego, że prawie 30% POLSKICH dzieci poniżej 4 roku życia choruje na choroby przewlekłe, czyli NIEULECZALNE?

To są WASZE dzieci!!!
To są przyszyli Polacy, ale… to są chorzy Polacy!
Ile z tych WASZYCH dzieci dożyje 18 lat?
Ile z tych dzisiaj WASZYCH dożyje do emerytury?
Ile z tych dzisiaj WASZYCH dzieci da WAM utrzymanie na starość, skoro albo wcześniej umrą, albo będą niesamowicie chorzy!?

Chore dzieci będą musiały zajmować się swoimi chorymi rodzicami! Ile tych WASZYCH dzieci dożyje tego czasu?

Garstka!!!

Od 2008 roku do 2017 w Polsce nastąpił wzrost autyzmu o… 350%.

Dzisiaj mówimy o dziecku autystycznym, ale za 20 lat czy 30 lat będą to DOROSŁE OSOBY AUTYSTYCZNE!!! Rodziców może już nie będzie KTO ICH UTRZYMA ?? A przypadki autyzmu są coraz częstsze.

Ośrodki, w których przebywają dzieci autystyczne PĘKAJĄ W SZWACH!!!
Na oddziałach psychiatrii dziecięcej ZABRAKŁO JUŻ MIEJSC!
U 18 latków stwierdza się typowe objawy demencji starczej.
Onkolodzy dziecięcy już teraz mówią, że BRAKUJE MIEJSC dla dzieci chorych na NOWOTWORY !!!
Nowotwory to już prawdziwe w Polsce TSUNAMI !!!
Gwałtownie spada normalna, biologiczna możliwość rozrodcza. Młode pary mają problem, żeby zajść w ciążę.
Amerykańscy naukowcy przewidują, że jeśli niczego się nie zmieni, pokolenie, które narodzi się za 40 lat nie będzie miało możliwości reprodukcji.
To oznacza koniec, bo człowiek nie będzie mógł się już biologicznie odtworzyć.
Skąd to się bierze? Jaka jest przyczyna tej NARODOWEJ już teraz tragedii? Wiadomo, że jeśli usuniemy przyczynę, usuniemy spowodowane tą przyczyną zjawisko.

Przyczyn jest wiele, ale:

GŁÓWNĄ przyczyną jest KATASTROFALNEJ JAKOŚCI ŻYWNOŚĆ.

Czyli coś, co KAŻDEGO dnia wprowadzamy do organizmów naszych i naszych dzieci. Każdego dnia… dzień pod dniu, rok po roku i … .masowo chorujemy. Skąd jednak bierze się ta żywność?

Nie jest niczym odkrywczym, że żywność to rolnictwo. To uprawy zbóż, warzyw, owoców, hodowla zwierząt.
Uprawa zdrowych zbóż, owoców czy warzyw możliwa jest tylko wtedy, kiedy zdrowa jest gleba.
A nasza gleba jest chora, jest niesamowicie zatruta, jest pełna substancji zabijających człowieka.
Zboża i warzywa są po prostu zatrute przez pestycydy i Roundap. Jeśli chodzi o wartość odżywczą, wiele warzyw to zwykłe trociny bez minerałów i wartości odżywczej
To drodzy Państwo spożywacie i tym żywicie swoje własne dzieci.

Na tej glebie, my, ROLNICY, produkujemy paszę do hodowli zwierząt i czas to zmienić poprzez wprowadzenie produkcji Organicznej . Przesunięcie dopłat do Produkcji dla rolnika a nie na fikcję programów rolno środowiskowych oraz pełną kontrolę jakości żywności której niema. Rolnikowi musi opłacać się produkować zdrową żywność a więc muszą być ceny rekomendowane dla rolnika i Konsumenta. Trzeba ukrócić układ mafijny okradający Rolników i trujący konsumenta oraz okradający jego portfel

Jaką wartość może mieć pasza, uprawiana na takiej glebie jaką teraz mamy wyjałowioną nawozami mineralnymi? W dzisiejszych czasach pasze to przede wszystkim GMO i pozostałości różnego rodzaju trucizn. To właśnie dajemy zwierzętom.

Jaką wartość ma mięso, do którego produkcji używamy takiej paszy a w tuczu Nakładczym podawane są Antybiotyki niedozwolone bez kontroli

Teraz, oprócz przemysłu chemicznego do akcji wchodzi przemysł spożywczy. Trzeba odejść od Roundapu i Pestycydów i wprowadzić Polskie Normy i Agencję Bezpieczeństwa Żywności z pionizacją Centralną

Dla producenta żywności wartość odżywcza tak naprawdę NIE MA ZNACZENIA !!!

Znaczenie ma trwałość produktu na półce!! W tym celu dodaje się znowu całą masę substancji obcych organizmowi człowieka, łącznie ze stymulatorami apetytu.

Tak jak dla przemysłu Farmaceutycznego największą wartość stanowi człowiek ciągle chory, tak dla przemysłu Spożywczego największą wartość stanowi człowiek ciągle głodny!!.

Tak przetworzone produkty już nie ma niczego wspólnego z tym, co dała nam Matka Natura!! Po wyprodukowaniu „takiego czegoś” nie da się tego zjeść, bo smak tego jest OHYDNY!!!

No więc, żeby można to było przełknąć dodaje się całą masę OBCYCH dla organizmu człowieka ulepszaczy, wzmacniaczy smaku itd.. itd… Tylko po to, żeby się to w ogóle dało zjeść. No i… się da!

No i Wy drodzy Państwo, to wszystko właśnie spożywacie, dajecie to swoim dzieciom… potem dziwicie się, że wy i wasze dzieci chorujecie.

Jak to zatrzymać? Kto to może zrobić?

Proszę zwrócić uwagę na to, że ŻADEN RZĄD do tej pory tego się nie podjął. Dlaczego?

Dlatego, że jak powiedział Pan Premier Morawiecki: „Polska jest UZALEŻNIONA od międzynarodowych koncernów”, niestety nie powiedział jak tą naszą Polskę uniezależnić od tych koncernów.

Premier miał rację, ale nie powiedział na czym to uzależnienie polega. Polega ono na niewyobrażalnych wręcz łapówkach płaconych przekupnym politykom. To wszystko.

Dlatego właśnie, żaden rząd od 30 lat, nie chce podjąć się zatrzymania tego procederu, który jak wykazałem powyżej doprowadza do tego, że Polski naród ginie.

Dlatego, podejmują się tego POLSCY ROLNICY!!

Nas nie przekupicie.

Szanowni Państwo, my kandydujący z pozycji numer SZEŚĆ polscy ROLNICY, nie będziemy Polaków oszukiwać mówiąc im, że jak wejdziemy do Sejmu natychmiast wprowadzimy cokolwiek co jest w naszym programie, tego typu oszukiwanie polskiego społeczeństwa pozostawiamy innym.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że arytmetyka jest nie ubłagana.

Żeby ten, pewnego rodzaju, polski Holokaust zatrzymać, trzeba mieć w Sejmie WIĘKSZOŚĆ, czyli co najmniej 250 posłów jak teraz ma PiS.

Dlatego, jeśli zagłosujecie Państwo na szóstki z list wyborczych Konfederacji, wtedy:

Po wejściu do Sejmu będziemy INICJOWAĆ powstanie ustaw, które będą zmierzały do przekazania WŁADZY polskiemu Narodowi, zgodnie z tym, co mamy już w tej chwili zapisane w naszej Konstytucji, której postanowienia są od kilku dekad łamane.

Kluczem naszych Inicjatyw sejmowych i absolutnym priorytetem, będą DWA PODSTAWOWE punkty :

1. Wprowadzenie Weta Obywatelskiego (nie ma to niczego wspólnego z Liberum Veto!!!

Pozwoli to na USUNIĘCIE ustaw NIEKORZYSTNYCH dla Polski i polskiego Narodu.

2. Zmiana systemu referendalnego, na taki, aby wynik Referendum był, krótko mówiąc, rozkazem dla rządu co rząd MUSI zrobić, bo taka jest wola Narodu.

Przypominam, że dzisiejszy system referendalny polega na tym, że jeśli Naród swoją wolę wyrazi nawet poprzez 100% uprawnionych do głosowania, rząd może to wyrzucić do śmietnika no i jak wiadomo… wyrzuca.

Tak jest traktowany polski Naród przez wybrany przez siebie rząd. Każdy rząd.

Wtedy i tylko wtedy, będziemy mogli jako Rolnicy, uzdrowić nasz kraj.

Wtedy to, Naród będzie decydował o strategicznych dla Polski i Narodu ustawach w każdej innej sprawie, nie tylko dotyczącej rolnictwa, ale i finansów, gospodarki, podatków, szkolnictwa, przedsiębiorczości, telekomunikacji, górnictwa itd .. itd…

Wtedy to, polski Naród będzie sprawował NADZÓR nad poczynaniami skorumpowanych do granic kilku lub kilkunastu polityków. Skorumpowany właśnie przez różnego rodzaju korporacje.

Wtedy będzie możliwe UNIEZALEŻNIENIE SIĘ od korporacji i zarządzanie polskim Państwem tak, jak polski Naród tego chce, a nie korporacje czy inne państwa. My polscy Rolnicy, taki system wprowadzić chcemy.

Oczywiście, że byłby rząd, ale nie byłoby partii rządzącej. Naród nie byłby rządem. Naród jedynie nadzorowałby to, co rząd robi.

Przecież taki system nie jest niczym nowym. Stosowany jest od 170 lat w jednym z europejskich państw.

Przecież nikomu by to nie przeszkadzało, aby tak właśnie było w Polsce. Chyba, że rzeczywiście komuś by to jednak przeszkadzało.

Wcale nie jest wykluczone, że jeśli Polski naród dowiedziałby się o naszej inicjatywie, wtedy uzyskanie 250 mandatów stałoby się jak najbardziej realne.

Dzisiaj, w czasach cenzury jaką na media narodowe, w więc media należące do całego polskiego Narodu, narzuciło Prawo i Sprawiedliwość, miliony Polaków nie dowiedzą się o takiej możliwości. Taka to właśnie jest dzisiaj ta sprawiedliwość.

I tutaj chciałem się zwrócić do Pana Jarosława Kaczyńskiego i Pana Grzegorza Schetyny oraz wszystkich pozostałych polityków i ich wyborców :

Pozwólcie nam to nagłośnić w mediach, które należą do całego narodu nie tylko do Was.

Dlaczego tak się nas boicie? Przecież my nie chcemy z Wami wojować.

Nie chcemy Wam zabierać waszych zabawek.

Jeśli jesteście prawdziwymi patriotami i w Waszych sercach leży dobro polskiego Narodu, dołączcie do mnie, do polskich Rolników.

Bardzo serdecznie Was zapraszam do tego procesu przekazania prawdziwej władzy nadzorczej naszemu, polskiemu, Narodowi.

Zmieńmy wspólnie, system polityczny bez zmiany ustroju politycznego. Niech Polska stanie się prawdziwie demokratyczną Polską.

Zapraszam Was do wspólnego stołu, nie musi być okrągły lepszy prostokątny!

Zapraszam Was, do tego abyśmy wspólnie spowodowali, że to polski Naród będzie decydował o swojej przyszłości, a nie tak jak dotąd – garstka polityków.

Proszę również zauważyć, że fakt iż decyzje strategiczne jakie podejmuje w danym państwie Naród, oznacza jego niebywałą siłę na arenie międzynarodowej. Oznacza to brak możliwości wywierania presji na polityków przez rządy innych krajów lub też lobbystów różnego rodzaju koncernów. Każdego posła da się przekupić, ale Narodu danego Państwa się nie da.

Ja, jako kandydat na posła do Sejmu z SZÓSTKO listy Konfederacji, nie mam żadnego problemu z tym, aby pracować dla dobra Narodu polskiego pod nadzorem tego Narodu. Ja się tego nie boję. A wy?

Jest jeszcze wiele tematów ważnych dla Polaków jak kwestia złóż Naturalnych czy uregulowanie kwestii problemu Zagłębia Miedziowego i trucia Arsenem

Dziękujemy Państwu za uwagę!

“Materiał sfinansowany przez: KW Konfederacja Wolność i Niepodległość”

8 KOMENTARZE

 1. Panowie pewnie jesteście w tej większości parlamentarnej co według Was będzie mieć wpływ uzdrowienie tego kraju. Mnie nie nabierzecie na obietnice bo i tak to tylko kampanijna gra kto więcej naobiecuje i kto się da nabrać bo żadne ugrupowanie ani partia polityczna nie zrobiła tyle ile przez ostatnie 4 lata PIS Powodzenia ale za 70 lat

 2. Panowie pewnie jesteście w tej większości parlamentarnej co według Was będzie mieć wpływ uzdrowienie tego kraju. Mnie nie nabierzecie na obietnice bo i tak to tylko kampanijna gra kto więcej naobiecuje i kto się da nabrać bo żadne ugrupowanie ani partia polityczna nie zrobiła tyle złego ile przez ostatnie 4 lata PIS Powodzenia ale za 70 lat

  • Panie pankrac Kaczyński to największy manipulant i gracz polityczny bez skrupułów. Nie da się ukryć, ze rozpracował do maksimum psychikę Polaków ! Nie dajmy się nabierać! Tylko KONFEDERACJA. PO skompromitowana i bez programu , PIS przerósł wszystkich obiecankami i tanimi błyskotkami, ale po 4 latach nie pokwapił się aby rozliczyć się za niedotrzymanie poprzednich obiecanek, nie upilnował kraju i pracowników ministerstw przed nagminnym złodziejstwem i nadużyciami oraz działaniem przeciwko własnemu krajowi (447, polityka ukraińską), zaczął w tajemnicy przed narodem podsłuchiwać Polaków o czym dowiadujemy się od kanadyjskich informatyków z firmy CitizenLab, zatrudnionych przez uniwersytet w Toronto, którzy wykryli ,ze polski rząd zakupił za 34 miliony złotych program “Pegazus” odczytujący wszystkie dane z telefonów, nagrywający rozmowy i kopiujący obrazy z kamery bez wiedzy użytkownika. To narzędzie totalnej kontroli wyprodukowane w Izraelu przez byłych oficerów Mosadu, już działa… Pozostaje nam KONFEDERACJA, która Gowin posyła do piekła za antysemityzm ,a obecne władze traktują ją milczeniem, Glosujmy na patriotów , a tych którzy działają przeciwko nam przez lata w sejmie i senacie wymieniajmy na nowych wartościowych kandydatów

  • polacy mają zapisany w genach program samo-okradania, samo-destrukcji i samo-martyrologii. Jak nie zagłosujesz – na to samo wyjdzie.
   Chyba faktycznie zagłosuję na Polar lub Bosch, ewentualnie Amicę.

 3. Do pankrac.
  Tego burdelu co narobił PiS to prawnuki twoje nie zdążą spłacić. W tym kraju już dobrze nie będzie, bo te geny co mogły jeszcze coś zrobić zostały wyciete w Katyniu, ostaszkowie, starobielsku, obozach koncentracyjnych i łagrach. Skoro dzisiejsi Polacy to potomkowie chłopów pańszczyźnianych to jak oni mogą znać podstawy ekonomii i mądrze głosować…

 4. Moja opinia jest taka, że PiS specjalnie wszystko pompuje w górę, bo chce obniżyć siłę nabywczą pieniądza. Wtedy będzie mu łatwiej utrzymać gigantyczny program 500+, ale to, że za chwilę te 500 zł będzie guzik warte, to już tych socjalistów nie obchodzi. A ci, którzy mają teraz oszczędności w gotówce, są po prostu przez obecny rząd okradani, bo oprocentowanie lokat nie gwarantuje pokrycia inflacji.Najgorsze jest w tym wszystkim to że ci którzy głosują na PIS nie dadzą sobie nawet pewnych spraw wytłumaczyć, machają rękami bluzgaja w twoją stronę jakbyś im krzywde wyrządzał.Szanowny Wyborco. Jeśli jeszcze nie miałeś szansy usłyszeć o partii z listy nr 4 to poświęć chwilę i wpisz w wyszukiwarkę: “Konfederacja”. Tej partii nie pokażą w TVP ani nie puszczą w żadnym radiu. Ciekawe dlaczego?

 5. Panowie Dominiku i Marcinie.
  Po przeczytaniu waszej kilkutomowej powieści wyborczej sięgnąłem do swego archiwum dokumentów.Tam właśnie mam włożoną na pamiątkę ulotkę wielkości kartki A-4 jaką miałem w nocy przyczepioną pineskami do drzwi mego domu dawno,dawno temu na chwilę przed referendum o wstąpienie Polski do UE.To co napisaliście w tych swoich tomach powieści wyborczej sprowadza się nie w treści ale w mentalności myślenia was panowie podobnej toczka w toczkę do tamtych wodzów podpisanych na tej ulotce.Ci co pisali tę ulotkę biedacy nie wiedzieli,że ich guru Macierewicz ma na imię Antoni a nie Jerzy.

  POLAKU!
  Głosu w referendum przeciw Unii Europejskiej,tej zgniliźnie.Zobacz jak oni tam żyją,jaką klepią biedę.Emeryci w Unii Europejskiej przymierają głodem.Jeżeli zagłosujesz na TAK będziesz tak samo przymierał głodem jak oni.Młodzi,wy jesteście przynajmniej dziesięć razy bardziej wykształceni niż wasi rówieśnicy w tej zgniłej Unii Europejskiej.Po kilku latach z Ameryką odbierzemy sobie Lwów i Wilno i będziemy silniejsi gospodarczo od zgniłej Unii Europejskiej.
  POLAKU!
  Zostałeś zdradzony przez Papieża,który zalecał abyś głosował za wstąpieniem do Unii Europejskiej.Podczas pielgrzymki jubileuszowej to nie był Papież,to był sobowtór przywieziony przez naszego Kwaśniewskiego dlatego tak mówił.Słuchaj naszego OJCA RYDZYKA to jest przyszły Papież.

  Roman Giertych
  Jan Łopuszański
  Jerzy Macierewicz
  Zygmund Wrzodak

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here