Lwówek Śląski. Zatrzymali motocyklistę – wykryli narkotyki.

6
1441

Kierowca posiadał przy sobie metamfetaminę. W czynnościach pomógł pies służbowy – ARIA. Zatrzymany był znany służbom z wcześniejszych narkotykowych przestępstw.

 

Funkcjonariusze dolnośląskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) wraz z Policją prowadzili na terenie Lwówka Śląskiego działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej. Zatrzymano do kontroli motocyklistę, który zaczął uciekać, by uniknąć kontroli drogowej. Funkcjonariusze ujęli podejrzanego i przeszukali pojazd.

W czynnościach użyli mobilnego detektora narkotyków, który wykazał obecność śladowych ilości metamafetaminy i kokainy na dłoni kierowcy. Pies służbowy zaznaczył ubranie, w którym funkcjonariusze znaleźli metamfetaminę o wartości rynkowej 102 zł. W mieszkaniu zatrzymanego, znaleziono kolejne narkotyki: 48,5g marihuany o wartości rynkowej 1455 zł, a także wagę elektroniczną oraz młynek do rozdrabniania suszu marihuany.

Kierowca został zatrzymany przez Policję, a narkotyki zabezpieczone, jako dowód w sprawie.

-/Dolnośląska KAS/-

6 KOMENTARZE

  1. Bardzo dobrze brawo dla policji karać tych szogunow niech nie wpuszczają tego świństwa na rynek więcej patroli w nocy po okolicznych wioskach a wytępienie tego będzie skuteczne

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here